Hvězdičky Voxel, Adam Mišík a Johny Machette vyráží na turné

Redakce

Jsou mladí, hezcí a dělají muziku. Voxel se pohybuje na hraně popu a folku, Adam Mišík zaujme fanynky, které mají rády One Direction, a Johny Machette se snaží o hip hop ve stylu Macklemore. To je zabijácká mladá trojka, která se v polovině října chystá na společné turné.

Přečtěte si rozhovor s Adamem Mišíkem

“Poslat spolu Adama, Johnyho a Voxela na turné je experiment, kterému ale hodně věříme. Přesto, že každý je trochu jiný – nebo spíše právě proto – si myslíme, že společná šňůra bude mít úspěch,” míní Antonín Milata z vydavatelství RedHead Music, které všechny tři umělce zastupuje.

Je si vědom toho, že cílí hlavně na mladé publikum, proto fanouškům a fanynkám se svým týmem nachystal překvapení. "Rodičovskému doprovodu nabízíme vstup na koncerty zdarma. Chceme, aby si koncerty mohli užít vážně všichni fanoušci, i ti mladšího věku, které by rodiče samotné nepustili." dodává.

Společné turné Voxela, Adama Mišíka a Johnyho Machette začne ve čtvrtek 17. října v Ostravě a skončí 23. listopadu ve Skořenici u Hradce Králové. Mezitím se mladí talenti předvedou také v Praze, Brně, Plzni či Kutné Hoře. Koncerty začínají vždy v 19 hodin a vstupné se pohybuje od 90 do 130 korun. Po každém koncertě následuje autogramiáda. (sli)