Internetoví lidé se posmívali jejímu tlustému příteli, kráska jim to ale natřela

ahu

Láska je slepá - své o tom ví vietnamský pár, který se po zveřejnění společných fotografií dočkal pořádné kyberšikany. Kluk při těle a sexy kočka, to přeci nejde dohromady! Naštěstí má ta kočka drápy a za svého milého se postavila.

Linh My Nguyen je vietnamská fotomodelka, kterou na Instagramu sledují tisíce lidí. Po jejím boku byste čekali buď postaršího boháče, nebo namakaného fešáka / kolegu z branže. Srdce si ale nevybírá a Linh chodí s týpkem, který se neobléká módně a ještě k tomu má pěknou hromadu kil navíc.

Právě tenhle chudák to od dívčiných fanoušků na sociálních sítích pěkně schytal. Pokud si ale myslíte, že Linh jejich společné foto stáhla, jste na omylu – udělala totiž pravý opak. V reakci na šikanu a urážky na adresu jejího miláčka začala zveřejňovat selfíčka ze všech jejich schůzek a výletů.

„Láska nezná velikost ani váhu, ignoranti,“ píše k zamilovaným snímkům. Virtuální trolly to nicméně neumlčelo a najeli jinou rovinu; Linhin kluk je podle nich stoprocentně ve vatě a ona je zlatokopka.

My bychom ty internety prostě radši zakázali.