Jak být cool na Instagramu? Dívejte se dolů!

Redakce

Dámy, která by nechtěla sbírat na Instagramu lajky po desítkách, že? Na to, jak uspět na sociálních sítích, existuje mnoho návodů, ale jestli chcete být trendy, tak můžete vyzkoušet selfíčka s následujícícm výrazem. Ten je totiž teď zrovna nejvíc v kurzu.

Vlasy za uchem nebo naaranžované tak, aby nepadaly úplně do tváře, skloněná hlava, sklopené oči, pootevřená ústa nebo lehký úsměv. Tenhle rádoby stydlivý výraz na nás momentálně skáče z Instagramů nejrůznějších modelek a celebrit, včetně toho udavačky trendů Kylie Jenner.

Tvářit se na fotkách takhle je totiž maximálně cool. Výraz má totiž fotce dodat trochu přirozenější dojem, a i když to vypadá spíš tak, jakože všechny ty holky hledají něco, co jim upadlo na zem, musíme uznat, že je to pořád lepší než duckface. Tomu snad už definitivně odzvonilo.

Zkuste to taky a pokud chcete, můžete k tomu přidat momentálně nejoblíběnější pózu, při níž sedíte, jednu nohu máte na zemi a pokrčenou pod sebe, druhou zvednutou a ohnutou v koleni. Je to „casual“. A lajky budou pršet!

Realita Instagramu: Kdo fotí všechny ty super obrázky? No přece kluci

Nejoblíbenější svatební šaty na Instagramu? Jednoduché a luxusní od australské značky!