Jaká jste postava z Harryho Pottera dle data svého narození?

Eva Vogelová

Filmy o mladém čaroději Harry Potterovi zná patrně každý. Málokdo by se nechtěl vzdělávat v Bradavicích. Jakému charakteru se nejvíce podobáte, vám poví vaše znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Ron Weasley

Ron se často snaží být statečný, ale uvnitř se cítí nejistý. Sebevědomý je většinou jen ve společnosti svých nejlepších přátel, jinak je poměrně stydlivý. Občas dělá boty, ale jeho kamarádi ho milují takového, jaký je. Má podobně přátelskou povahu jako vy. Své přátele totiž nikdy nezradí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Hermiona Granger

Hermiona je inteligentní a zároveň tvrdohlavá. Nemůžete mít jiný názor než ona, jinak zažijete peklo. O své pravdě je natolik přesvědčená, že není příliš otevřená ostatním názorům. Často se totiž skutečně neplete. Umí se dobře bránit, což z ní dělá nebezpečného protivníka. Na své přátele však nedá dopustit stejně jako vy.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Fred a George Weasley

Fred a Georg nedokáží vydržet na jednom místě, jsou rychlí a neustále se smějí. Často vtipkují, dělají si z ostatních legraci a daří se jim to dobře. Jeden život na prozkoumání celého světa jim nestačí. Rádi si vrhají do dobrodružství stejně jako vy.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Minerva McGonagall

Profesorka McGonagall je na první pohled přísná, časem se však ukáže, že spravedlivá. Na ostatní působí chladně, ale jen do té doby, než ji lidé opravdu poznají. Nedělá zbrklá rozhodnutí, je moudrá, vždy si nejdříve svá rozhodnutí promyslí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Albus Brumbál

Profesor Brumbál je skvělý vůdce a rádce. Snaží se být ve všem, co dělá, úspěšný, a pokud není, velmi se za to kritizuje. Na bedrech mu leží zodpovědnost za ostatní, kteří jsou na jeho vedení závislí, a v tom se mu velmi podobáte.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nymfadora Tonks

Nymfadora má srdce na pravém místě. Ví, co v životě chce, a jde si tvrdě za tím. Když se do někoho zamiluje, je to láska na celý život. Podobně jako Nymfadora jste milující a oddaní partneři.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Zlatoslav Lockhart

Zlatoslav se snaží být za všech okolností okouzlující. Před ostatními lidmi se tváří jako hrdina, ve skutečnosti je to spíše zbabělec. Touží po popularitě a chce, aby si o něm ostatní mysleli jen to nejlepší. Často se kvůli tomu přetvařuje a dělá ze sebe někoho, kým není. Máte podobnou společenskou masku.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Levandule Brown

Levandule si jde za svým, co se lásky týče. Chce mít Rona za každou cenu. Rozhodně není zlá, ale je trochu majetnická. Na svého partnera se upne a nedokáže se smířit s tím, že ji může odmítnout.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Sirius Black

Sirius v některých nepříjemných situacích nedokáže udržet chladnou hlavu, poměrně snadno se dokáže naštvat. Lidé, kteří ho neznají, si o něm myslí, že je někdo jiný. V příběhu o Harrym Potterovi si většina myslela, že je vrah. Nejbližší přátelé však věděli, že je dobrý a spravedlivý čaroděj. Když někoho opravdu miluje, dokáže za něj položit svůj život.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Remus Lupin

Remus je klidný, odvážný, laskavý a tolerantní člověk. Rád pomáhá ostatním a dokáže se do nich empaticky vcítit. Dělá ho šťastným rodinný život. Stejně jako on jste ideálními partnery na celý život.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Rubeus Hagrid

Hagrid sice navenek působí nebezpečně, ale má srdce ze zlata. Miluje děti i zvířata. Ke štěstí mu stačí málo. Pokud lidé poznají jeho slabiny, mohou ho snadno zranit a on pak velmi trpí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Harry Potter

Harry si často žije ve svém světě, neustále hloubá ve svých myšlenkách. Myslí si, že ten největší boj si musí vybojovat sám. Povahou je skromný, snaží se své přátele nezatahovat do nebezpečí, které mu hrozí. Většinou mu to nevyjde, protože jeho kamarádi ho nechtějí nechat ve štychu. Popravdě bez nich by toho tolik nedokázal a je dobré si to přiznat.