Miss Jana Šišková na dovolené: Koukněte na tu sexy postavičku

mim

Druhá nejkrásnější Češka letošního roku, Česká Miss Supranational 2018 Jana Šišková (24) letos poprvé trávila příchod Nového roku v teple. A nejen to. Na španělském ostrově Tenerife oslavila s přítelem Davidem i Štědrý den.

„Je to vůbec poprvé, co něco takového zažívám a je to úžasné. Letos v Čechách neproběhly žádné přípravy stromečku, pečení cukroví, ale Vánoce byly ve znamení cestování a sluníčka. Odletěli jsme 19. prosince a užíváme si,“ prozradila Šišková.

Ideál

Ta jako jediná z letošních královen krásy neletěla na světovou soutěž reprezentovat Českou republiku do teplých krajů. Finále Miss Supranational se konalo 8. prosince v Polsku..

„Je mi tu krásně. Je skvělé počasí, přes den kolem 25 stupňů, jasná obloha a chytám bronz. Za sebou už máme pár výletů, jako napříkad na nejvyšší španělskou horu Pico del Teide. Náročné, ale úžasné,“ dodala Šišková.

Přihlásíte se?

Po návratu do Čech jí čeká řada pracovních zakázek a také zasednutí v porotě na castinzích České Miss 2019, kde se bude hledat nová královna krásy. Letošní vítězka získá dary v hodnotě 2 milionů korun, pronájem bytu a osobní automobil.

Poprvé v historii také získá tučnou sumičku hned všech deset finalistek. Každá navíc dostane kontrakt s Juliette Armand na 100 tisíc korun. Přihlásit se na na webu České Miss můžou svobodné, bezdětné dívky ve věku 18-25 let již nyní.