Jaro oslavíme s Is Tropical. Na konci března budou tančit v Rock Café

Redakce

Koho baví elektronika spojená s indiepopem a velkou dávkou energie, ten by neměl chybět 31. března v Rock Café. Vrací se sem totiž skupina Is Tropical, která přiveze třetí desku Black Anything.

První skladby začali londýnští Is Tropical psát už v roce 2009. Krátce na to trojice složená z Dominica Apy, Garyho Barbera a Simona Milnera podepsala smlouvu s legendárním francouzským labelem Kitsuné, u kterého vydala dvě studiová alba. A zahrála si například s Klaxons

Jestliže byla řeč o novém albu, ve skutečnosti by jich mělo být pět – stejně jako pět kontinentů, z nichž kapela „čerpá zážitky“. Na Black Anything skupina spolupracovala s Lukem Smithem (Foals, Depeche Mode) a týkat se bude cest po Severní Americe. Další novinky? Is Tropical přibralli do svých řad Kirstie Flack, jež zpívala v hitové písničce s parádní baskytarovou linkou Dancing Anymore. Jestli je něco příslibem pěkného jara a ještě hezčího léta, pak je to tenhle song. 

Lístky na koncert stojí 350 Kč. S Is Tropical přijedou do Prahy londýnští kamarádi a stejně veselá kapela Many Things. (red)

Vítěz britských Video cen: