Kapitán Demo křtil desku. Žádný apríl, do Roxy s ním přicválal kůň

Redakce

Ať už Kapitána Dema považujete za sebeobskurnějšího pojídače kebabů a trýznitele koňů, lidi napříč generacemi ho prostě mají rádi. Ohlédněte se proto s námi v pár bodech za křtem nové desky Okamžitě odejdi a vrať se až budeš normální, který proběhl na apríla v Roxy.

Sólo pro koně a kapitán v pohybu
Saxofonista s koňskou hlavou vítá natřískané Roxy ukrutně dlouhým sólem. To se nelíbí jednomu z Demových poskoků, a tak se ho snaží sundat fiktivní brokovnicí. Proč? Kapitán nenávidí koně, přestože oni jeho mají rádi. Na oslavu odstřelení hudebně nadaného tažného zvířete počala přehlídka absurdních kuriozit, kankánem kapitánových nohsledů na chůdách počínaje a poskakováním jeho bachraté výsosti konče.

Rozhovor s kapitánem Demo: V Roxy zahraju, když mi tam postaví heliport

Prostředník otylé lůze
Zvěsti nelhaly – kapitán během nahrávání nového alba doopravdy zhubnul. S téměř zápasnickou lehkostí rozhýbal svoje monstrózní pozadí a ukázal tak prostředník všem příslušníkům otylé lůzy, která ráda nejen vypečené beaty, ale i uzené.

Vtipnější než Novotný a Troška
„Znáte kapelu Rage Against the Menčík?“ vyzvídal Demo. Anebo z jiného soudku: „Chci tady vidět pořádnej bordel. Uklízečka ho pak stejně uklidí.“ Co hláška, to bonmot. Ne jak Novotný nebo Troška.

Zdatnější obchodník než Horst Fuchs
Demovým akciím se prý daří znamenitě, o čemž přesvědčují jeho skvělé obchodní schopnosti. Během večera kromě prodeje merče vydělal několik jedniček i díky vydražení možnosti zavázat jeho výsosti střevíc. Ten chlap prodá vážně všechno. Ne jak Horst Fuchs.

Kapitán je jen jeden
Větší aplaus než Demo mohl sklidit snad jen fiktivní Christiano Ronaldo, jenž se ujal křtu. Co však dodat – nesklidil. Kapitán je prostě jen jeden.

A jaké jsou kapitánovy nové písničky?