Kdy holky nechtějí slyšet objektivní názor svých kamarádek

Redakce

Se svými kamarádkami mám velmi otevřený a upřímný vztah. Když nás něco na té druhé (třetí, čtvrté, …) štve, prostě si to řekneme. Narovinu. Jsou ale situace, kdy nechci slyšet, co si doopravdy myslí.

Stalo se mi to nedávno. Můj kluk napsal jiné holce na Facebooku dost flirtovací komentář k fotce. Týkala se jejího podle jeho názoru dokonalého bříška. Našel ji na stránkách o fitness, kde se jí podobné důry prezentují polonahé ve stylu „Koukejte, mám vymakané tělo. Ale budu tvrdit, že nemám, a vy mi všichni pište, jaká jsem kost, ať si zvednu sebevědomí.“ Pche. No a ten můj se chytil a napsal jí.

Její fotku s odhaleným pupíkem jsem poslala čtyřem svým kamarádkám. Čekala jsem, že mi napíšou, jak je hnusná a že to nemám řešit. To jsem se ale šeredně spletla!

Jedna mi napsala „Tak ale břicho nemá zlý…“, další „Je to kost no.“ a zbylé dvě se radši nevyjádřily. Poté, co jsem ty dvě, co to okomentovaly, sjela stylem „Tak díky za podporu!“, mi ta první napsala „Neřeš ji, ty jsi krásná, taková tě nemůže rozhodit, navíc tvůj kluk tě miluje!“ a ta druhá byla ještě vtipnější, protože mi napsala „Ta holka nemá ale na rozdíl od tebe vůbec jiskru v očích!“.

Tak díky moc, no, jste fakt kámošky! Ne… Dost ironie. Já mám ty svoje kamarádky ráda, ale bože! V takových chvílích fakt nechci slyšet jejich objektivní názor! To radši milosrdnou lež.

Takže rada pro všechny, kteří by se ocitli v podobné situaci jako moje kamarádky: napište zoufalé kamarádce, že ta buchta jí nesahá ani po kotníky!

10 tajemství, která lidi nikdy nikomu neřekli (až doteď)

6 zásadních věcí o sexu a ženském orgasmu, které muži pořád odmítají chápat