Kryštof zahraje na podzim v klubech

Redakce

Kapela Kryštof se rozhodla připomenout sobě i fanouškům své začátky a vrací se na klubová pódia. V rámci Jeviště Klub Tour 2010 odehraje během října a listopadu šestnáct koncertů, mnohé z nich v místech, kde nikdy nebo dlouho nehrála. Zazní staré hity i nové písně z poslední desky Jeviště. „Hráli jsme v opeře, po univerzitních aulách, odjeli halové turné, festivaly a v klubech se dva roky neukázali. Stýskalo se nám. A navíc podle ankety na našem webu jsou klubové koncerty mezi našimi fanoušky nejoblíbenější, tak jim vycházíme vstříc,“ říká o návratu kapely do klubů zpěvák a kytarista Richard Krajčo. Jako předskokan se představí brněnská kapela Su Za Play, kterou tvoří muzikanti z kapel Narvan a Helmutova stříkačka. „Tyhle dvě kapely mě hodně ovlivnily a tak jsem rád, že můžeme vzít s sebou partu, ve které jsou dohromady,“ vysvětluje výběr Krajčo. Kapela na svém webu avizuje vydání debutové album, na němž nebude chybět ani klipový singl Lenny Kravitz.
Lístky jsou k dostání od začátku září v předprodejích, podrobné informace o všech šestnácti koncertech najdou fanoušci na oficiálním webu kapely nebo Facebooku.

Kryštof Jeviště Klub Tour 2010:
1. 10. Pardubice (PVV Ideon), 2. 10.- Velké Meziříčí (Jupiter Club), 8.10.- Plzeň (Šeříkovka), 9. 10. – Aš (Klubíčko), 15. 10.- Jablonec nad Nisou (Eurocentrum), 16. 10.- Uhlířské Janovice (Kulturní dům), 21. 10. – Česká Lípa (KD Crystal), 22. 10.- Děčín (Beseda), 23. 10.- Rumburk (DK Střelnice), 29. 10.- Krnov (Kofola Music Club), 30. 10. – Písek (Kulturní dům), 11. 11.- Zlín (Masters of Rock Café), 12. 11.- České Budějovice (Basilika), 13. 11.- Jindřichův Hradec (KC Jitka), 19. 11. – Litomyšl (Kotelna), 20. 11.- Herálec (Kulturní dům).

Kryštof a Molotov z poslední desky Jeviště