Video: Kylie Minogue zazpívala v hospodě pro štamgasty

Redakce

Představte si, že jdete s kamarády večer na pivo, a v hospodě, kde sedíte, se najednou objeví Kylie Minogue a zazpívá pár písniček. Dobré, ne?
Takové překvapení zažili 18. srpna štamgasti hospody Ring O‘ Bells ve vesnici Compton Martin v Somersetu v jihozápadní Anglii. Kylie tam dorazila tam na přání svého vydavatelství Parlophone v půl jedenácté večer a zazpívala pět písniček, mimo jiné akustickou verzi současné hitovky All the Lovers nebo populární osmdesátkovou I Should Be So Lucky. "Byla velmi přátelská a zdvořilá. Ale celé to bylo tak trochu surreálné. Koncert Kylie Minogue není věc, kterou byste čekali v takové restauraci," řekla její majitelka Laren Goddard (32) deníku Daily Express. "Nesměli jsme nic prozradit, a to ani obsluze, která se to dozvěděla až tricet minut před začátkem koncertu," dodala žena, která byla přítomná zvukové zkoušece zpěvačky před otevřením podniku.
Na celou akci přišel ředitel vydavatelství Miles Leonard, který ve vesnici bydlí. Během večera se v restauraci představila i další jména Parlophonu, například Eliza Doolittle. (sli)

Podívejte se, jak Kylie zpívá v hospodě