Lake Malawi se v prosinci chystají na velký koncert do Prahy

Redakce

Albert Černý se svou kapelou Lake Malawi radostně objíždí menší koncerty i větší festivaly a se staronovými spoluhráči potvrzuje, že úspěch jeho předchozí skupiny Charlie Straight nebyl náhodný. Lake Malawi lehce přitvrdili (byť pilotní klip Always June o změně zvuku úplně nevypovídá), ponechali si britskou produkci a chystají debutovou desku. Koukněte, jak se kapele povedl první velký koncert letos v únoru v Praze, a přečtěte si s Albertem velký rozhovor.

Albert Černý z Lake Malawi: Jednou bych chtěl natáčet s Backem

2. prosince se Lake Malawi představí v Praze znovu. Zahrajíé na koncertě Evropy 2 v klubu Retro v Praze 2. Prvních sto lístků stojí 150 Kč, pak se cena zvyšuje na 190, 250 a 290 Kč.

Koncert v Praze je součástí turné, jehož zastávky budou zde:

22. 10.  Olomouc (U-Klub),  1.11. Třinec ( Vidles Pub), 5. 11. Hradec Králové (Náplavka), 7. 11. Děčín ( Klub Garage), 2. 12.    Praha (Retro Music Hall), 3. 12. Ostrava (Klub Parník), 10. 12. Brno (Fléda), 12. 12.  Sušice (Tradiční Kloub), 13. 12.  Uherské Hradiště (Klub Mír)

Lake Malawi zakrátko vypustí nový videoklip Chinese Trees. Tento singl bude součastí plánovaného alba. ,,Tahle písnička mě dokáže hodně namotivovat. Jako kdybych si sundal batoh, mávl křídly a roztletěl se,“ popisuje novou skladbu Černý. Chinese Trees kapela natočila v londýnském studiu s producentem Mattem Lawrencem. (red)