Léto pomalu končí. Proč se můžete těšit na podzim?

Redakce

Konec léta se blíží. Můžete to vypozorovat na počasí. Výše teploty na teploměrech rapidně klesla. Nebuďte z toho smutní. Máme pro vás několik důvodů, proč se na podzim těšit.

  1. Venku je špatné počasí a proto přichází čas seriálů

Když bylo hezky, nejspíš jste často pobíhali po venku a na další věci už nezbylo moc času. Nyní bude občas pršet a vy si v tomto nečase můžete zkouknout klidně celou sérii nějakého seriálu. Doženete filmy, na které jste měli v plánu se podívat už dávno. Není nad to zalézt si pod deku, dát si čaj nebo kakao a na něco se koukat.

  1. Dřív se stmívá, bude se vám lépe usínat

Když se snažíte usnout, ale je ještě světlo, moc to nejde. Přichází podzim a dny se pomalu zkracují. Později se bude rozednívat a dříve stmívat. Pro kvalitní spánek je to ideální.

  1. Holky se už nemusí důkladně holit

Každodenní holení nejen nohou, je vážně velký opruz. Navíc škrábnutí žiletkou také není moc fajn. Kůže vám za to moc nepoděkuje. V dnešních dnech máme trend, že by ženy měly být bez chlupů, aby byly sexy, jinak budou za orangutany. Z toho důvodu se raději skoro každá slečna oholí. Když přijde podzim, všechny ženy budou jásat, protože své chlupy schovají za oblečením.

  1. Nebudete se už konečně tolik potit

Letos byla velká vedra. Nebylo to moc příjemné. Nedalo se během toho moc dělat a potili se i ti nejhubenější lidé. Takže úplně všichni, pravděpodobně i vy. Přichází podzim a pocení má utrum. Jupí!

  1. Cestování vás vyjde levněji

Letní sezóna končí. Ceny hotelů a dopravních prostředků včetně letadel klesají. Pokud nemáte hluboko do kapsy, máte nejlepší příležitost se někam podívat za relativně přijatelnou cenu. Proč toho nevyužít?

  1. Konečně zase schováte špeky

Ve vedrech je nevyhnutelné nosit krátké a upnuté věci. To pak bohužel člověku špeky všude přetékají. A co teprve, když se jdete někam koupat k vodě? Kompletně ukážete světu svoji nedokonalou postavu. Díky za ten podzim, kdy naše pneumatiky nevylézají ven.

  1. Budete si moci přečíst knížku, aniž by se vám mozek zavařil horkem

Vstřebávání informací rozhodně není jednoduché ve velkých vedrech. Na podzim bude příjemné počasí, během kterého můžete v pohodě a hlavně s normální teplotou číst své oblíbené knížky.

  1. Zápach v MHD už nebude tak velký

V létě někteří lidé často zapomínají, že existuje deodorant, díky kterému už nemusí tak brutálně smrdět. Není vyloučené, že objemnějším lidem by už nepomohl ani ten super kvalitní. Tlačenice v MHD však bývají vážně nechutné. Polovina lidí tam strašně zapáchá a ještě se na vás tlačí. To je něco příšerného. Můžeme být rádi, že klesají venkovní teploty a začíná podzim.

  1. Příroda bude barevná

Milovníci přírody si na podzim přijdou na své. Kromě špatného počasí se totiž zbarvují stromy a vypadají nádherně, mnohem lépe než v letním období.

  1. Můžete jet na dovolenou k moři a nebudete obklopeni davy turistů

Také vás občas štve, že konečně vyrazíte na dovolenou, kde si přejete odpočívat, ale to se vám nepodaří, protože všude jsou mraky turistů? Na podzim se problém vyřeší. Lidí všude ubyde a vy budete mít klidné relaxování.

Je pornografie na internetu škodlivá?

Jak to mají Češi s nevěrou?