Lucie: Po Rock for People bude dva roky pauza. Team: Na Benátskou přijedeme

Redakce

Kdo v rámci comebackového turné nestihl pražské koncerty Lucie, nevyrazil do Brna, Ostravy nebo Plzně, má poslední šanci vidět tuhle čtveřici na Rock for People v Hradci Králové. Kapela tam zahraje 5. července od 21:00. A jak muzikanti slibují, nepůjde o žádné vyklusání v cílové rovince, ale plnohodnotný dvouhodinový koncert.

Poslechněte si Lucii a Team v Youradiu
Lucie: Fotky z Prahy, reportáž z Brna

Harmonogram Rock for People 2014

Na hlavní stage, pod kterou se vejde na 30 tisíc lidí, zazní jako během turné nejslavnější písničky od Ameriky až po Šrouby do hlavy. „Bude to skvělá tečka za divokou jízdou. Minimálně na další dva roky navíc půjde o náš poslední koncert, takže si ho plánujeme pořádně užít,“ vzkazuje kapela. 

Vzkaz pro své fanoušky má také slovenská kapela Team, jeden z headlinerů festivalu Benátská. Na akci se kapela představí 25. července, tedy podle plánu, i přesto, že její bubeník Ivan Marček nedávno zemřel. Marčeka nahradí Marcel Buntaj, jenž hrál například s Janou Kirschner nebo Richardem Müllerem.

Lístky na oba festivaly jsou stále v prodeji, vstupenky na Rock for People seženete ještě dnes zde, na Benátskou zde. (sli)