Lucie se vrací po deseti letech do Plzně

Redakce

V Plzni dne 26. června 2014 vystoupí legendární kapela Lucie pod širým nebem v Amfiteátru na Lochotíně, kam se vrací po celých deseti letech.  Naposledy zde vystupovali v roce 2004 a to v základní sestavě bez klávesisty Michala Dvořáka, který skupinu po neshodách opustil o rok dříve.

Pro letošní rok je přichystaná však kapela Lucie ve své nejúspěšnější a nejslavnější sestavě, proto je jasné že se můžeme těšit na zcela určitě silný zážitek a snad i zcela vyprodaný lochotínský amfiteátr.

„Dlouho jsme přemýšleli o tom, zda v rámci našeho návratu neodehrát i nějaký open air koncert. Přesvědčil nás až obrovský zájem o námi potvrzené akce a fakt, že některé koncerty jsou již necelý rok před jejich konáním vyprodány. V plzeňském Lochotíně jsme odehráli dva legendární koncerty – jeden s programem k desce Dobrá kočzka která nemlsá a druhý se symfonickým orchestrem na turné k albu Lucie v Opeře,” vzkázala Lucie.

A podle vyjádření členů kapely Lucie se i oni do Plzně těší „Dodnes na tyto koncerty velmi rádi vzpomínáme, a proto pro nás volba místa, kde se koncert pod širým nebem odehraje, byla předem jasná. Už teď se nemůžeme dočkat, až se vrátíme do lochotínského amfiteátru, samozřejmě s trochu jiným programem.“

Vstupenky na Plzeňský koncert jsou zatím k dostání v síti Ticketpro za 690Kč a pokud se nevyprodají lístky, tak na místě budou za 790 korun.

Pokud vše dobře dopadne, přinesu vám z tohoto koncertu i pár fotek jako fotoreport.