Martin Chodúr: deska mu vyjde 7. června

Redakce

Vítěz první Česko Slovenské Superstar Martin Chodúr vydává své debutové studiové album Let´s Celebrate. Deska vyjde 7. června 2010.
Album Chodúr natáčel pod producentským dohledem Daniela Hádla ve studiu Vyžlovka od února do května letošního roku a objeví se na něm celkem jedenáct skladeb, z toho deset zbrusu nových. Muziku ke všem skladbám napsal sám Chodúr. Devět písniček bude mít Chodúrův anglický text, jednu skladbu česky otextovala  Jana Rolincová. Nebude chybět ani cover verze skladby Paparazzi od Lady Gaga, která zazněla v soutěži.
„Byli jsme rádi, že nám majitelé licence Česko Slovenské Superstar dovolili vydat album o tři měsíce později. Měli jsme na práci relativní klid a na výsledku je to podle mě znát. Jsem spokojený, i když nám například nezbyl čas na varianty s českými texty. Ale aspoň máme výzvy do budoucna," komentuje to Chodúr.
Předzvěstí alba je první singl Let´s Celebrate (Poslechněte si, jak zní…), který šel do rádií v dubnu letošního roku.
Seznam skladeb na desce Let´s Celebrate: Let´s Celebrate, Sleeping With An Angel, Forest, You Got Me, Save Just a Little For Me, Karla, Meaning, Vim jak to je, Who´s Gonna Stip It Now, Paparazzi, Things That Have Happened.