Máte kapelu? Soutěžte a zahrajte si s ní na Ladronkafestu!

Redakce

Studujete, máte kapelu nebo sami hrajete na nějaký nástroj a rádi byste se ukázali před publikem, které vaše písničky ještě nezná? Pak zkuste štěstí v soutěži "pro všechny odvážné studentské kapely" v rámci letošního festivalu volnočasových aktivit Ladronkafest. Ten proběhne v sobotu 14. září od 11:00.

Jedenáctý ročník soutěže studentských kapel, do kterého se zatím přihlásilo dvanáct skupin i sólistů, je v plném proudu; registrovat (zde) se můžete do 7. září 2013. O výběru čtyř interpretů, kteří postoupí do druhého kola a zahrají si přímo na Ladronkafestu, rozhodnou svými hlasy návštěvníci webu akce. Absolutním vítězem se stane ten, kdo na Ladronkafestu sklidí největší potlesk.

Vítězná kapela či interpret odehraje ještě ten večer plnohodnotný koncert před plnou Ladronkou, navíc získá poukaz k natočení demonahrávek v profesionálně vybaveném hudebním studiu.

Kromě vítězné skupiny a hiphopové kapely Notes From Prague bude na letošním Ladronkafestu i spousta adrenalinu, například exhibice Agang Funbox jezdců BMX a MTB Frisbee, Skimboarding, Box, Lacrosse nebo mistrovství ČR v Poweriser. Na své ssi přijdou i ti, které baví umění nebo se chtějí dozvědět nové věci na workshopech. Festival je zdarma.