Módní ikonou v šedesáti: Z učitelky je díky omylu blogerská hvězda

Redakce

Taky už vám všechny ty rádoby stylové módní bloggerky připadají jako přes kopírák? Tak začněte sledovat Lyn Slater, která se standardu úplně vymyká.

Stylovou profesorku ze soukromé newyorské univerzity Fordham Lyn Slater ještě nedávno znali pouze její studenti. Stačila ale jedna fotka a rázem o této čiperné dámě ví celý svět.

Lyn je už 63 let, to ale neznamená, že by zanevřela na svůj osobitý styl nebo lásku pro módu. Právě naopak. Jejímu blogu Accidental Icon vyletěla čtenost do vesmíru poté, co si ji na newyorském fashion weeku jeden z fotografů zachycujících modely návštěvníků spletl s nějakou módní ikonou.

Dnes ji na Instagramu sleduje přes 130 tisíc lidí a dokonce podepsala smlouvu s prestižní modelingovou agenturou Elite London. „Oblékám se tak, abych se cítila dobře, o tom to je. Pokud to tak děláte, je úplně jedno, kolik vám je let. Musím ale uznat, že založit blog pro mě znamenalo způsob, jak předejít neviditelnosti ve společnosti, která ženy v mém věku postihuje,“ svěřila se Lyn médiím.

Podle nás Lyn vypadá naprosto skvěle a obléká se tisíckrát lépe než většina žen o generace mladších. Co myslíte vy?

Legenda Kate Moss se toho ani po čtyřicítce nebojí: Svlékla se a předvedla výstavní dekolt

Galerie: Modelka se syndromem kočičích očí dobývá fashion svět