Nejhorší SMSky, co ráno po kalbě nechcete najít v telefonu

Redakce

Známe to všichni. Ráno rozlepíme oči a bolest hlavy a žaludek na vodě nám napoví, že včerejší párty stála za to. Ale náznak blížící se kocoviny není to nejhorší. Daleko strašnější je ten zvláštní pocit, že jste dělali něco… jen si tak vzpomenout kde, kdy, s kým a co.

Pomalu se vám vybavuje, že jste včera tančili na stole, objímali cizí lidi, líbali cizí i známé lidi, svlékali se, vyprávěli historky, které nikdy neměly spatřit světlo světa, nebo volali svým bývalým se skvělým nápadem, že byste to mohli dát znovu dohromady. Jak se rozpomínáte, přichází brutální morální kocovina.

A zatímco si osamocené vzpomínky razí cestu vaším alkoholem nasáklým mozkem, berete do ruky telefon a píšete kámošům, co u toho včera byli taky. A ti si vás slušně vychutnávají.

V lepším případě jste dali vzniknout pár veselým historkám, které se budou vyprávět na příští akci. A věřte, že po nějakém čase budou připadat vtipné i vám.

Po nějakém čase a pár pivech. I když právě dneska byste přísahali, že se alkoholu už víckrát nedotknete. Čtěte a radujte se, že se tohle nestalo právě vám…

14 méně zřejmých benefitů čumění na porno: Přispíváte k upevnění demokracie

7 rad, jak odhalit lháře a nastartovat svůj vnitřní detektor lži: Úsměv napoví…