Nejlepší místa, kam vycestovat v únoru

Redakce

Nejkratší měsíc v roce je ideálním měsícem pro cestování, protože můžeme využít stále nízké sezónní ceny a uniknout od zimního počasí. Kam se tedy vyrazit podívat?

  • Montreál, Kanada. Montreál je druhé největší kanadské město, kde můžete vidět překrásná muzea výtvarných umění, vychutnat si zdejší speciality a ochutnat alkohol, jaký jste ještě nikdy neměli. Doufejte jen, že tuhle kocovinu rozchodíte.
  • Honolulu, Havaj. U nás je zima a na Havaji teplo, tak proč raději neodjet tam?  Nejen, že zde naleznete spoustu barů a úžasných restaurací, ale také si zde užijete úžasný relax na plážích nebo můžete vyrazit objevovat přírodu.
  • Orlando, Spojené státy americké. Návštěva Disneyworldu a Universal Studios patří mezi ty nekrásnější zážitky, které můžete zažít. V létě je to však jedna velká noční můra, protože je všude mnoho lidí. Právě proto je ideální navštívit Orlando v únoru, protože nebudete stát žádné dlouhé fronty a jediné co budete dělat, je si užívat.
  • Singapur, Singapur. Město plné úžasného designu a architektury si zaslouží vaši návštěvu. Sedm set tisíc metrů čtverečních Národní singapurské galerie vás okouzlí a vy si prohlédnete největší světovou sbírku asijského umění.
  • Tasmánie, Austrálie. Únorové kouzlo úžasné Tasmánie si můžete dokonale vychutnat, protože tohle je jeden z nejlepších ostrovů na světě a když není přeplněné turisty, tak proč toho nevyužít? Kouzelné bílé pláže, azurové moře a dokonalá příroda si vás získají a nejsme si jisti, zda takový ráj budete chtít opustit.
  • Omán. Exotická země, která zní celkem nedostupně, ale opak je pravdou. Omán je teď velkým trendem a byla by škoda tuto krásnou zemi nenavštívit, protože zde uvidíte všechny možné krásy. Ve vzduchu voní kadidlo a lákají zde bílé písčité pláže a nádherné čisté moře.
  • San Francisco, Spojené státy americké. San Francisco si letos v únoru zaslouží vaši návštěvu, protože zde není moc turistů a vy si tak užijete klidný a pohodový pobyt, během kterého si můžete vychutnat místní speciality na tržišti podél nábřeží. Jestli si však chcete užít i trochu zábavy, tak vyrazte ochutnat místní koktejly do těch nejrůznějších barů, které jsou snad na každém rohu.

5 důvodů, proč navštívit thajský ostrov Koh Phi Phi Don

Nejlepší místa, kam vycestovat v lednu