Někdejší SuperStar Kelly Clarkson v novém klipu dokazuje, že i s kily navíc můžete být sexy

Redakce

Historicky nejúspěšnější vítězka americké verze SuperStar Kelly Clarkson začínala jako vyhublá rocková kočka. Po porodu sice pěkně přibrala, ale to ničemu nevadí - zveřejnila nový klip, ve kterém dokazuje, že i baculky umí být neodolatelné divy.

Hned v první řadě – v roce 2002 – reality show American Idol oslavila úspěch a stala se téměř okamžitě hvězdou. Zpěvačka Kelly Clarkson uspěla s image pop rockové divošky a hned na začátku kariéry si získala statisíce fanoušků.

Jak ale člověk stárne, priority se mění, víme, a tak se i Kelly, které v sobě největší slávy bylo teprve 20, postupem času z výslunní spíš stahovala, až nakonec sexy punkové kostýmky vyměnila za nejprve svatební a posléze těhotenské šaty. Po porodu navíc dost přibrala a nějak zapomněla to všechno zase shodit. Dlouho se pak věnovala hlavně rodině, teď se ale vrací zátky na scénu a světě div se – vypadá (to) nadějně!

V klipu k chytlavé novince Love So Soft se Kelly ukazuje v úplně jiném světle – jako vyzrálá diva se silným hlasem, která se nebojí své faldy pořádně rozvlnit. Mrkejte na to tady:

Jak se hvězdy popu změnily za 10 let? Avril upsala duši ďáblu, Nelly Furtado je machna!

Z drogově závislou sexy fitnesskou: Tato proměna vás dostane!