„Než se znovu vdávat, ať mě radši přejede vlak,“ řekla Madonna a požádala Ježíška o ruku

matoush

Madonin vztah s Jesusem vypadá jako příběh z laciného hollywoodského filmu. Ona slavná zpěvačka, on mladý playboy. Pokud jste si (stejně jako většina amerického tisku) mysleli, že je pro Madonnu Jesus jen hračka, kterou si kompenzuje svůj věk, měli byste vědět, že v neděli dokázala pravý opak. Požádala jeho rodiče o ruku. Ačkoliv minulý měsíc to razantně odmítla.

Madonna a JesusJednapadesátiletá královna popu Madonna je v těchto dnech na návstěvě u rodičů svého přítele Jesuse „Ježíška“ Luze. Zdroj blízký rodině prohlásil, že tak chce dokázat, že „vážně miluje a potřebuje Jesuse – a že to není ona, kdo drží otěže jejich vztahu.“ Jesus prý vyrost v silně křesťanské rodině a proto „se chce oženit a být brán vážně.“ A protože je Madonna zamilovaná, koupila kytku, vzala si hezké oblečení a rozjela se požádat staré Luzovi o Ježíškovu ruku.

Ne, nechceme se vysmívat Madonniným citům! Je sympatické, že si přeje, aby se mladý Jesus cítil „brán vážně“ (když tomu nevděčníkovi nestačí, že ho díky tomuhle vztahu zná svět a  nabídky ze showbusinessu se mu jen hrnou). Jenom nechápeme, proč potom nedávno v show Davida Lattermana porhlásila: „Ať mě radši přejede vlak, než se znova vdát.“

http://www.youtube.com/watch?v=30tEG30ZoP4

Miley Cyrus je android
A co je nového u o generaci mladší hvězdičky Miley Cyrus? Je prý android, tvrdí hrdina animovaného seriálu Family Guy. Jeho tvůrci tak zareagovali na zpěvaččina prohlášení, že nikdy neslyšela jedinou skladbu rappera Jay-Z, a že nikdy nenapsala žádnou píseň. Upřímně… Autor tohoto textu to o Miley ví už dávno!