Olympijské hry v Riu vědí, jak přilákat pozornost. Zahájily je topmodelky

Redakce

Možná, že se pořadatelé obávali nízké sledovanosti. To je nejspíš důvodem, proč na zahajovací ceremoniál pozvali ty nejslavnější brazilské topmodelky, které zná celý svět.

Rio de Janeiro je druhým největším městem Brazílie. Stalo se také historicky prvním jihoamerickým městem, které hostí Olympijské hry. Vzhledem k tomu, že je Olympiáda velkou událostí, musí být nutně dopodrobna připravena. Ani tentokrát zahajovací ceremoniál nezklamal. Rozhodně se bylo na co dívat.

Slavnostní ceremoniál byl samozřejmě několikahodinový. Byla v něm zobrazena historie Brazílie a důraz na ochranu životního prostředí. To není ale všechno. Ukázaly se zde nádherné brazilské topmodelky, jako je třeba Gisele Bündchen. Na její promenádu, která byla závěrem modelingové kariéry, koukali diváci z beznadějně vyprodaného hlediska na stadiónu Maracaná.

Další kráska se objevila na kole s transparentem Brazílie. Jednalo se o krásnou supermodelku Leandru Medeiros Cerezo. Její role zde byla však mnohem menší, než se očekávalo. Říkalo se, že vyjde na molo po boku již zmíněné Gisele Bündchen, která ale šla nakonec sama.

Objevila se tam i modelka Lea T, která je známá po celém světě. Fotila pro Vogue, Elle nebo Givenchy. Forbes ji jmenoval jednou z nejlepších žen, které změnily svět módy. Mezi její největší úspěchy patří i to, že se stala tváří velmi úspěšné vlasové kosmetiky Redken.

Na velké show nechyběly ani další brazilské modelky, jako Alessandra Ambrosio a Adriana Lima. Obě hrdě nesly olympijskou pochodeň. Alessandra si to užívala společně se svými dětmi a Adriana stála s ostatními lidmi na náměstí v Rio de Janeiru. Lima držela pochodeň velmi pevně a hrdě. Skvěle si užívala místní atmosféru, ale koho by taková záplava emocí nedostala, že?

Podle fotek a videí byla brazilská atmosféra prostě jedinečná a nezapomenutelná. Rio na ni jistě bude vzpomínat ještě několik let. Podívejte se sami, pokud jste zahájení ještě neviděli.

9 nejodhalenějších gymnastických dresů v celé olympijské historii. Ty musíte vidět!

Rio 2016: Sexy sportovkyně, které vás zvednou ze židle – část 2