PETR ŠEVČÍK & Flow of Voices v Ostravě!!!


Brněnský skladatel a zpěvák Petr Ševčík s vokální skupinou Flow of Voices přijíždí poprvé do Ostravy a přiváží do této severomoravské metropole tu nejbarevnější podobu zpěvu, a sice zpěv „a cappella“ – tedy bez doprovodu hudebních nástrojů.

V sobotu 11. 2. 2012 od 19 hodin se v Hudebním sále Janáčkovy filharmonie v Domě kultury města Ostravy rozezní pestré vícehlasy mužského pěveckého seskupení Flow of Voices. Tato šestice zpěváků v čele s Petrem Ševčíkem, kterého si asi mnozí pamatují jako finalistu druhé řady soutěže Československá SuperStar, se ostravským posluchačům představí se známými acappellovými písněmi a gospely, ale také s populárními písněmi a hity posledních měsíců, upravenými do a cappella podoby. Kromě toho zazní i sólové a autorské písně Petra Ševčíka, který komponuje nejen pro Flow of Voices, ale v současné době připravuje také své první CD.
Po sérii vydařených koncertů v Praze, Brně, ale i na Slovensku, také tento první letošní koncert slibuje nezapomenutelný hudební zážitek.  Atmosféra, kterou díky svému bezprostřednímu humoru a originálnímu způsobu interpretace dokážou členové Flow of Voices na svých koncertech vykouzlit, je ideální příležitostí k příjemně strávenému večeru a k objevení žánru „a cappella“, v němž ve vícehlasých aranžích naplno vynikne dokonalost lidského hlasu a pěveckého umění.

Vstupenky na tento jedinečný koncert si můžete koupit na místě za cenu 170,-, případně už nyní rezervovat na emailu FLOW.OSTRAVA@GMAIL.COM za cenu 150,-. Další informace o koncertě a skupině Flow of Voices najdete na: www.flowofvoices.cz nebo na jejich YouTube kanále.

Přijďte 11. 2. na koncert Petra Ševčíka & Flow of Voices a dejte acappellové hudbě šanci. Uvidíte, že Vás bude bavit!