PETR ŠEVČÍK – křest alba DUALITY

Redakce

Petr Ševčík, zpěvák, skladatel a aranžer, vydává své dlouho očekávané album s názvem DUALITY. Křest desky proběhne v neděli 10.3.2013 od  15.00 v cukrárně a kavárně La Fantasia v Praze, pasáž Fenix, Václavské náměstí 56. 

Křest pokračuje malým koncertem, na kterém Petr představí některé ze skladeb svého nového alba, zvaní hosté budou svědky také jedinečné gelato – show v podání mistra cukráře Jana Kovaříka. Sladkou tečkou této slavnostní události se stane zhotovení „hvězdného“ poháru, který Petr osobně vyrobí pro každého návštěvníka podle svého vlastního originálního receptu.

Po skončení křtu proběhne autogramiáda a pokud chcete patřit mezi první šťastné majitele CD, přijďte si ho do cukrárny La Fantasia zakoupit. Předpokládaný konec akce se plánuje na 18 hod. 

Kmotrou CD je herečka a zpěvačka Zora Jandová, moderuje Olga Černohorská, majitelka umělecké agentury ANAHÁTA, která se stala společně s cukrárnou La Fantasia autorkou nového projektu „Mlsání s hvězdami“, seriálu plného písniček a povídání se známými osobnostmi našeho uměleckého světa, doprovázeného ochutnávkou dobrot nabízených cukrárnou.