Pink Floyd hlásí: The Endless River vyjde v listopadu. Koukněte na obal alba

Redakce

The Endless River neboli nekonečnou řeku ilustruje na obalu alba nebe s loďkou a převozníkem. Cédéčko vyjde 10. listopadu. A seznam skladeb? Tady je:

Část 1: Things Left Unsaid, It’s What We Do, Ebb And Flow, Část 2: Sum, Skins, Unsung, Anisina, Část 3: The Lost Art of Conversation, On Noodle Street, Night Light, Allons-y (1), Autumn’68, Allons-y (2), Talkin’ Hawkin’, Část 4: Calling, Eyes To Pearls, Surfacing, Louder Than Words

Poslechněte si Pink Floyd v Youradiu

To jsou nové informace k chystaném albu Pink Floyd, o němž jsme psali už v léte. Přečtěte si: Pink Floyd chystají na podzim novinku The Endless River.
Poprvé se o nahrávce na Twitteru zmínila Polly Samson, manželka zpěváka a kytaristy Davida Gilmoura, její slova následně v britských médiích potvrdila i zpěvačka Durga McBroom-Hudson, která se skupinou spolupracovala v 80. a 90 letech a jež se prý měla na novince rovněž podílet.

„Deska je poctou Ricku Wrightovi (klávesista kapely, který zemřel v roce 2008, pozn. red.),“ říká bubeník Nick Mason. „Myslím, že je dobrou ukázkou toho, co dělal a jak moc bylo jeho hraní pro zvuk Pink Floyd důležité.“ (sli)