Podzimní kulturní tipy: Kam a na co vyrazit?

Redakce

Rádi byste zašli do divadla, na koncert nebo na výstavu a nevíte kam? V tom případě je jako pro vás stvořený prostor MeetFactory- mezinárodní centrum současného umění.

MeetFactory nabízí kulturní vyžití v mnoha oblastech. Aktuálně zde bude mít 29. října premiéru inscenace s názvem Za našeho bytí.

Dále zde můžete shlédnout monodrama Třetí lež či v listopadu hostující představení Woman in a taxi crossing New York. Milovníky hudby pak čeká 30. října Benefiční koncert pro Plastiky, 31. října koncert Son Lux (US) + Olga Bell (US) nebo 3. listopadu Two Gallants (US) + Please The Trees (CZ).

Do 10. prosince pak potrvá série jednovečerního promítání s názvem Současný český videoart a film ve vizuálním umění (v rámci této sekce jste mohli vidět například dokument Talk and Twerk, o kterém jsme na našem serveru psali). Rovněž můžete shlédnout projekt s názvem David Krňanský: JEANIUS, který končí 31. prosince.

A za zmínku pak jistě stojí i výstava Dana Perjovschi (RO) a Matěje Smetany (CZ) s názvem 15 000 let stejnosti. Tu můžete navštívit do 29. listopadu.

Témata: