Pozdrav bobra! Bývalka Kanye Westa se ukázala DOLE BEZ. A je pěkně zarostlá!

Redakce

Celebrita Amber Rose má několik poznávacích znamení: hodně výrazné ženské přednosti, krátký platinový sestřih, slavného ex Kanye Westa, ale také pozitivní přístup k otevřené sexualitě a veřejné nahotě.

Bring back the bush! Nový instagramový hashtag založila Amber Rose, profi celebrita a bývalka Kanye Westa, a rovnou k němu přihodila fotku, kde je dole bez – a taky tam má pěkný prales! Přesně o to totiž v této kampani jde; aby ženy zase našly cestu ke svému přirozenému pubickému ochlupení a přestaly se vyholovat do podoby předpubertálních holčiček.

Tohle body positivity poselství ale trochu zapadlo, protože Ambeřini followeři řešili jedinou věc – může takováto fotka být na Instagramu? Odpověď zní: nemůže. Během hodiny Instagram hanbatý obrázek sundal. Na Twitteru, kde jsou cenzoři mírnější (rspt. tam žádní nejsou), ale stále visí a světě div se, sbírá kladné ohlasy!

Na druhou stranu, zrovna u Amber taková fotka není nic překvapivého. Své tělo, nutno říct, že skutečně výstavní, ukazuje často a ráda! Na jejího full frontal bobra se mrkněte do galerie!

Galerie: Komiksy o holení, které pochopí jen ženy

Káčin zápisník: What´s the big deal s tělesným ochlupením?