Proč se klukům líbíte, ale nechtějí s vámi chodit? Prozradí to váš horoskop

Linda Borůvková

 • Beran (21. března – 19. dubna). Nejenom kluci, ale všichni vás zbožňují, protože jste neposedná kulička energie a hrozně rádi bavíte sebe i své okolí. Ráda flirtujete a děláte spoustu vtípků. Máte silné vnitřní vyzařování a přitom jste prostě v pohodě, takže si spousta lidí myslí, že se prostě bavíte a nechcete se usazovat. A pravda je, že většinou opravdu nechcete. Nebojte se, co se má stát, se stane, a ten pravý se odradit nenechá.
 • Býk (20. dubna – 21. května). Lidi vás milují proto, že vždycky skvěle vypadáte, ale působíte tak, že budete “náročná na údržbu.” Sáhněte si do svědomí, ty skvělé vlasy, nehty, pěstěná pleť a značkové boty a kabelky prostě něco stojí. Klukům se líbí, že jste krásná na pohled, ale když zjistí, že to není jen tak, že to vyžaduje nějaké úsilí, dají radši ruce pryč. Najděte si někoho, kdo o sebe taky rád pečuje a jen to nejlepší je pro něj dobré, a budete spolu spokojení.
 • Blíženci (22. května – 21. června). Je s vámi hodně, ale hodně legrace, ale lidi nikdy neví, co od vás přesně čekat. Jste jako ta bonboniéra, o které mluví Forrest Gump, prostě těžko říct, co přijde. Jednou chcete zůstat doma a koukat na telku, podruhé kupujete letenky a potápěčskou výzbroj. Jste nepředvídatelná a klidnější povahy to ve vztahu prostě neustojí. Koukejte po někom, kdo miluje nové výzvy stejně jako vy. Nebudete se spolu nikdy nudit.
 • Rak (22. červen – 22. červenec). Jste milá a citlivá, ale někdy je těch emocí kolem vás trochu moc. Lidi přitahuje vaše empatické chování, ale když se ukáže, že za vaším úsměvem a nasloucháním je toho víc, jako třeba opravdové emoce a potřeby (hodně emocí a potřeb), může to kluky zaskočit. Nechte si odhalování svého nitra až na dobu, kdy si budete jistá, že svému partnerovi můžete věřit.
 •  Lev (23. červenec – 22. srpen). Jste velmi sebevědomá, což lidi přirozeně přitahuje a na kluky to působí jako magnet. Jenže někdy je vaše sebevědomí může i odradit. Vždycky musíte mít pravdu a když nemáte pravdu, platí pravidlo číslo jedna. A to řada mužů prostě neunese. Proto muže dokážete přivábit, ale dělá vám problém je u sebe udržet. Zkuste to mít příště na paměti a ukázat nějakou drobnou roztomilou slabůstku. Uvidíte, že vás to jen polidští.
 • Panna (23. srpen – 22. září). Jste extrémně milí a přátelští k ostatním, ale na sebe často zapomínáte. Často máte pocit, že nejste dost dobří, a srovnáváte se s ostatními. Spousta chlapů by vás s radostí přijalo takovou, jaká jste, ale vy je prostě přes své pochybnosti k sobě nepustíte. Zkuste si připustit, že si lásku zasloužíte, a objeví se natošup.
 • Váhy (23. září – 22. října). Jste okouzlující a elegantní, ale máte tendenci se moc upínat na lidi. A to muže děsí k smrti. Snadno dokážete navázat pocit hlubokého porozumění a odhalit své nitro, ale někdy to působí, že jste příliš závislá. Není to pravda, ale prostě jste nerada sama. Zkuste se nad tím příště zamyslet a ukázat svému novému objevu, že si vystačíte i sama. Brzy to bude on, kdo bez vás nebude moct vydržet.
 • Štír (23. října – 22. listopadu). Jste vášnivá a žhavá, ale často taky přehnaně žárlivá. Nebojíte se říct naplno, co si myslíte, a na emoce ostatních se zas tak moc nehlížíte. Je to celkem atraktivní, ale  neodpouštíte, když má někdo to, co vy nemáte. Dávejte si taky pozor na svůj jedovatý ocásek, kterým umíte bodnout do citlivých míst.
 • Střelec (23. listopad – 21. prosinec). Milujete dobrodružství a tolik jste toho viděla a zažila! A moc ráda o tom vyprávíte, což lidi přitahuje jako světlo můru. Jste energická a nikdy s vámi není nuda. Jenže na kluka, co se vás pokouší sbalit, to může po čase působit tak, že nikdy nejste dost dlouho na jednom místě, aby to vůbec mělo cenu. Když muži slyší, kam se chystáte vypravit, pomyslí si, že pravděpodobně nehledáte nic vážného. A přiznejme si to, často mají pravdu. Najděte si partnera, který vaši touhu po dobrodružství bude sdílet a naplňovat ji s vámi.
 • Kozoroh (22. prosinec – 20. leden). Víte přesně, co chcete, a jdete si za svým. To je mnoha mužům sympatické. Tvrdě a odhodlaně pracujete na svých cílech a často je to na úkor milostného života. Nebojíte se dát muži najevo, že vás zajímá, a nikdy nepředstíráte city ani zájem. Jenže někdy jste prostě moc zabraná do dělání kariéry, takže váš partner má pocit, že je pro vás na druhé koleji. Láska není vaše hlavní priorita, a muži to z vás zkrátka cítí.
 • Vodnář (21. leden – 18. únor). Muže (a nejen je) přitahuje vaše tajuplnost. Jste chytrá a výřečná, protože se ráda dozvídáte nové věci a učíte nové dovednosti. Ale na druhou stranu jste příliš plachá a odtažitá, takže se lidi často ptají, co se vám honí v té vaší chytré hlavičce. Trvá vám dlouho, než se s někým skutečně sblížíte a pustíte si ho k tělu a k duši. Mnoho mužů na to prostě nemá trpělivost. Ale ten pravý se pozná právě podle toho, že si na vás a vaši blízkost a důvěru rád počká.
 • Ryby (19. únor – 20. březen). Jste umělecky založená a plná vášně. Vaše záliby nejsou jen prostými koníčky, ale dávají vašemu životu smysl. Lidi milují, když zaníceně vykládáte o svých projektech a vášnivě se vyjadřujete k umění. Někdy to ale může vypadat, že jste příliš cool a že vám nemohou nikdy stačit. Muži se někdy bojí, že vám poslouží jen jako múza a inspirace pro vaši novou báseň nebo obraz.

Témata:,