Sexuální poradna pana tuleně: Můj kluk má malý penis

Michaela Maršálová

Dobrý den, tuleni. Mám problém, který se týká mého nového přítele. Má docela malý penis, tedy alespoň podle mých měřítek. Vždycky jsem měla štěstí na kluky, kteří byli hodně obdaření, a když jsem viděla poprvé penis svého kluka, chtělo se mi až brečet. Má tak dvanáct centimetrů a to se mi zdá celkem málo... Co mám dělat? Díky za radu, Karolína.

Ahoj Karolíno, to mě mrzí. Nicméně dvanáct centimetrů není žádná tragédie. Věř mi, žes mohla dopadnout ještě hůř. Jestli ho máš ráda, zkus to vydržet. Ženská vagína je geniální orgán, který se roztahuje a stahuje podle potřeby. Až té tvojí kámošce dojde, že ji nemá co pořádně vyplnit, stáhne se a přizpůsobí se novému penisu, fakt! Držím palce, ať je to co nejdřív.

Chcete i vy poradit na poli sexuálního života? Zeptejte se pana tuleně! Dotazy posílejte naší šéfredaktorce Michaele na email michaela.marsalova@koule.cz a ona vaši zprávu panu tuleni předá. Odpověď na svou otázku pak najdete na webu Koule.cz. Sexuální poradna je na našich stránkách každý čtvrtek!