Skupina Kryštof přidává halový koncert v Praze a Ostravě

Redakce

Kapela Kryštof rozšiřuje své podzimní halové turné k albu Srdcebeat a přidává dva koncerty – 19. října v Ostravě v ČEZ aréně a 28. října v Praze v O2 aréně. Před časem již přidala vystoupení v Brně. Turné s velkolepou scénu, s jejíž přípravou Kryštof nyní finišuje, tak nabídne celkem osm koncertů, kromě trojice zmíněných měst se zastaví ještě v Pardubicích a Liberci.   

Kryštof Srdcebeat Tour 2015:
19. 10. a 20. 10. Ostrava – ČEZ aréna,  23. 10. a 24. 10. Brno – hala Rondo, 27. 10. a 28. 10. Praha – 02 aréna, 31. 10. Liberec – Home Credit Arena, 3. 11. Pardubice – Tipsport aréna

“Vstupenky na turné zmizely tak rychle a  aše schránky se staly terčem stovek dotazů a žádostí o lístky tam či onam. Dlouho jsme premýšleli. Dlouho řešili. A nakonec jsme se rozhodli kromě Brna přidat i koncerty v Praze a Ostravě, kde byl největší zájem,” říká zpěvák Richard Krajčo. “ V Praze na druhý koncert prozatím otevřeme pro prodej spodní část – tedy stání a dolní sezení s kapacitou 10 500 fanoušků,” podotýká zpěvák.

Kryštof na halovém turné představí písně ze svého sedmého alba Srdcebeat, které vyjde 1. června. Chystá také obří scénu s více než 300 různých světel, vizuální dojem umocní projekce na celkové ploše 100 metrů čtevrečních. “Už máme sestavený playlist a nové písničky pilně cvičíme. Show bude plná speciálních efektů a překvapení,” dodává Krajčo.

Předprodej na dva nově přidané koncerty začne v pondělí 27. dubna dopoledne. Vstupenky jsou k dostání za 490 Kč ke stání a za 590 Kč k sezení.  (red)