Soutěž Hard Rock Rising vyhráli Doctor Victor

Redakce

Vítězem české větve soutěže Hard Rock Rising se stala pražská rocková skupina Doctor Victor. Ta bude Českou republiku reprezentovat v mezinárodním kole soutěže, kde je v sázce světové turné, nahrávka vlastního alba s Hard Rock Records či muzikantská výbava v hodnotě deset tisíc dolarů. Na druhém místě skončili X-Left to Die a třetí jsou Bros’n’Beasts.

„Všechny finálové kapely byly relativně vyrovnané, takže jsme se s kolegy v porotě dlouho nemohly shodnout na vítězi“ říká Marta Říhová z vydavatelství BrainZone, která zasedala v odborné porotě. „Nakonec nás nejvíce přesvědčila právě kapela Doctor Victor – kromě výborně zvládnuté hudební stránky vystoupení totiž předvedla i velmi zábavnou show a myslím, že má rozhodně šanci uspět i v mezinárodní konkurenci,“ dodává.

O vítězi celosvětového kola budou rozhodovat fanoušci, kteří vyberou na facebooku 25 postupujících. Profesionální porota pak zvolí absolutního vítěze a skupiny na druhém a třetím místě. Kromě výše uvedených cen bude mít vítěz nárok na turné, které povede přes Sydney, Tokyo, Hong Kong, Londýn, Chicago a Honolulu. (sli)

http://www.youtube.com/watch?v=0afZeNRjiPA