Špatná zpráva pro fanynky. Justin Bieber chodí se Selenou Gomez

Lubos-Prochazka

V posledních týdnech se o tom neustále spekulovalo, teď je vše jasné. Zpěvák Justin Bieber (16) je zadaný. Chodí s herečkou a zpěvačkou Selenou Gomez (18). Fotografové je zastihli, jak se objímají na dovolené v Karibiku.

Justin Bieber podle amerických novinářů koupil Seleně Gomez k Vánocům velmi drahý dárek. "Pořídil jí diamantový náramek," prozradil zdroj z Bieberova týmu. Hned po svátcích pak oba mladí umělci strávili víkend na soukromé jachtě v Karibiku. V patách jim přitom celou dobu byli paparazzi. "Moc si s ní rozumím. Doufám, že to mezi námi bude dlouho takové, jako je to teď," musel s pravdou ven Justin.
A kdo je vlastně první Bieberovou velkou láskou? Selena Gomez je americká herečka a zpěvačka, která se proslavila hlavně díky postavě Alex Russo v seriálu Kouzelníci z Waverly, který získal cenu Emmy. S Justinem se Selena do loňského podzimu setkávala většinou na společenských akcích, nakonec spolu začali randit. Mimo jiné s ním "ojdela" několik amerických koncertů. Teď se Justin přesune kvůli turné do Evropy a s ním možná i Selena.

Podívejte se na snímky z dovolené Justina a Seleny v Karibiku

http://www.youtube.com/watch?v=fbCwlIzSHeI

 

 

Témata:,