Tata Bojs dokončují Ležatou Letnou a chystají audovizuální blázinec

Redakce

Fanoušci kapely Tata Bojs, zapiště si do diářů dvě data: 17. 10. chysá kapela velký koncert v klubu SaSaZu, kam si jako hosta pozvala Lenku Dusilovou. Lístky na koncert budou stát v předprodeji 390 korun. Na místě pak vstup vyjde na 450 Kč.

19. 10. potom vyjde DVD Ležatá Letná z loňského koncert v basketbalové hale Sparty. Na DVD se jako bonus objeví ve 2D i 3D verzi nový klip k písničce Homo demo, který Tata Bojs natáčeli na střeště Národního muzea (zpráva).

Jak je u Tata Bojs zvykem, na koncertě v SaSaZu bude nejen co poslouchat, ale také na co se dívat. O vizuální složku se jako vždy postará bubeníka výtvarník v jedné osobě Milan Cais.

„ Plánujeme opět značný upgrate scény a drobné úpravy projekcí. Scéna bude tentokrát v pohybu. Zaujala mě možnost kombinace dvou LED systémů s různou kvalitou rozlišení a různé hloubky jejich instalace. Prostor pódia bude jimi vymezen a my budeme v určitých momentech uzavřeni uvnitř. Pro tuto speciální příležitost jsem kromě spolupracovníka VJ Clada oslovil i další skvělé animátory Dalibora Jandu a Ondřeje Ševčíka. Playlist by měl být částečně odlišný od našich letních koncertů, ale audiovizuální rokenrolovej blázinec to bude jako vždycky," směje se Cais. (sli)