Tata Bojs dokončují Ležatou Letnou a chystají audovizuální blázinec

Redakce

Fanoušci kapely Tata Bojs, zapiště si do diářů dvě data: 17. 10. chysá kapela velký koncert v klubu SaSaZu, kam si jako hosta pozvala Lenku Dusilovou. Lístky na koncert budou stát v předprodeji 390 korun. Na místě pak vstup vyjde na 450 Kč.

19. 10. potom vyjde DVD Ležatá Letná z loňského koncert v basketbalové hale Sparty. Na DVD se jako bonus objeví ve 2D i 3D verzi nový klip k písničce Homo demo, který Tata Bojs natáčeli na střeště Národního muzea (zpráva).

Jak je u Tata Bojs zvykem, na koncertě v SaSaZu bude nejen co poslouchat, ale také na co se dívat. O vizuální složku se jako vždy postará bubeníka výtvarník v jedné osobě Milan Cais.

„ Plánujeme opět značný upgrate scény a drobné úpravy projekcí. Scéna bude tentokrát v pohybu. Zaujala mě možnost kombinace dvou LED systémů s různou kvalitou rozlišení a různé hloubky jejich instalace. Prostor pódia bude jimi vymezen a my budeme v určitých momentech uzavřeni uvnitř. Pro tuto speciální příležitost jsem kromě spolupracovníka VJ Clada oslovil i další skvělé animátory Dalibora Jandu a Ondřeje Ševčíka. Playlist by měl být částečně odlišný od našich letních koncertů, ale audiovizuální rokenrolovej blázinec to bude jako vždycky," směje se Cais. (sli)

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit