The BOx: Otvírák, který vás upozorní, že je čas se napít

Redakce

Skutečnost, že zrovna nejste s přáteli na jednom místě, už není překážkou vychutnat si přípitek. Společně se potkáte virtuálně, protože chytrý otvírák vám postne avízo na oblíbenou sociální síť.

BOx (v angličtině Bottle Opener X) je projekt, který si razí cestu na svět na portále komunitního financování Kickstarter. Tvůrci tvrdí, že kromě technologické vyspělosti je unikátní i tím, že láhve otevíráte jednou rukou. Spolu s tím, že sdílíte drinky, ať jste kdekoliv, se nám zdá výtvor hodně cool.

Užitečný doplněk povedené párty vytvořili původně tři přátelé, jak jinak, každý z jiné země. BOx je ručně vyroben ze dřeva, ušlechtilé oceli a je tvarován speciálně tak, abyste třeba pivko otevřeli jen stisknutím ruky, ve které láhev držíte.

Otvírák obsahuje elektroniku napájenou běžnou tužkovou baterií. Napojí se přes Wi-Fi do mobilní apky. Ta umožňuje sledovat, kolik jste otevřeli láhví a sdílet číslo s přáteli. Když překročíte určitý počet, apka vás odmění. Myslíme si, že by stálo za to zorganizovat celosvětové utkání mezi národy. Češi by určitě výrazně zabodovali. BOx má stanovenou cenu na v přepočtu 500Kč.

Budit se normálním budíkem je nuda – Sensorwake vás probudí vůní!

3 personální gadgety zvyšující pocit bezpečí u žen. Pořídíte si je?