The Hives nahradí na Prague City Festivalu Blink-182

Redakce

Švédská kapela The Hives je další posilou Prague City Festivalu, který proběhne 23. června na Výstavišti. Zklamáním pro fanoušky však může být fakt, že The Hives nahradí v line-upu anoncované Blink-182. Ti kvůli průtahům s přípravou alba odkládají letošní evropské turné na příští rok. "Ukázalo se, že na přípravu nové desky potřebujeme víc času. Nestihneme ji vydat dříve než ke konci roku. Nechceme se rozjet na turné s dalším Best of, které jste všichni viděli již loni," oznámila kapela na svých oficiálních stránkách.

Ředitel pořádající agentury PunxNotDead Borek Jiřík dodal, že Prague City Festival se s Blink-182 dohodl na příští ročník a kapela potvrdila termín pražského vystoupení na 29. června 2012.

Zakoupené vstupenky na festival zůstávají platné. "Po domluvě s kapelou jsme se však rozhodli skalním fanouškům Blink-182, kteří si zakoupili lístek jen kvůli nim, vyměnit vstupenku na příští ročník Prague City Festival," uvedl Jiřík. Dodal, že výměna bude možná od 2. května do 22. června 2011 v místě zakoupení.

The Hives znají čeští fanoušci z festivalu Rock for People, kde vystoupili v roce 2007. Mezi další účastníky Open Air Festivalu letos budou patřit 30 Seconds To Mars, Hadouken! nebo Gogol Bordello. (sli)

Poslechněte si The Hives

http://www.youtube.com/watch?v=TqkJ30Kh7ZM