Tilda Swinton, jak ji neznáte: S dlouhými vlasy a falešným opálením! Nebudete věřit, jak vypadá

Redakce

Herečka Tilda Swinton (54), známá bledá hvězda, která vypadá jako muž, radikálně změnila image! Kvůli filmu Vykolejená vypadá úplně jinak. Mrkněte se na její nový vzhled.

Život se s Amy (Amy Schumer) docela mazlí. Má skvělou práci ve společenském časopise, báječné kamarádky, útulný byt a pěknou sestavu přítulných partnerů, kteří od ní kromě příležitostného sexu nic nechtějí.

Když tu a tam uslyší tikat biologické hodiny, navštíví vdanou sestru nebo brutálně cynického otce a tikání hned ustane. Amy by takhle spokojeně žila asi až do přechodu, kdyby se nerozhodla napsat rozhovor s velmi úspěšným sportovním doktorem Aaronem (Bill Hader).

Jako správná novinářka se rozhodne poznat objekt svého zájmu opravdu důkladně, a tak se s ním vyspí. Zcela v duchu svého životního názoru, naprosto nezávazně.

Jenže tenhle doktor je z poněkud jiného materiálu než ostatní příležitostní milenci a chtěl by s ní sex závazně opakovat. Fakt, že je hradba její monogamie takhle brutálně napadena, Amy naprosto vyděsí.

Rozhodne se, že vezme nohy na ramena, jenže sotva vyrazí, uvědomí si, že se jí už nechce běžet životem samotné. To by ale předtím nesměla dát doktorovi kopačky….

Tak zhruba o tom je film Vykolejená, který bude mít premiéru ještě letos, kde si zahrála i Tilda Swinton. Kvůli roli si nechala prodloužit vlasy, zmalovat se, nastříkat si falešné opálení, … A výsledek je fantastický!

(Youtube.com)