To bude pošušňání! Poslední díl sedmé série GoT bude mít 80 minut!

Redakce

Tak v neděli 27. srpna v devět večer to vypukne! Sedmý a poslední díl aktuální série Hry o trůny je něco, co fanouškům už pár týdnů nedá spát. Tady je vše, co o speciální epizodě musíte vědět.

Kdy: 27. 8. ve 21:00, kde: na HBO. Poslední epizoda sedmé řady Hry o trůny se blíží a fandové nemůžou dospat. Vzhledem k tomu, že tato série má jen sedm dílů, je přímo našlapaná dějem, zvraty a novinkami. A protože i v té předchozí si tvůrci největší bombu nechali až na poslední epizodu, dá se očekávat, že tentokrát to nebude jinak. Seriál navíc bude mít už jen jednu poslední řadu a navíc se mluví o tom, že ji televize bude vysílat až za dva roky. Pokud ano, musí příznivcům GoT hodit pořádné sousto, aby neremcali.

Rozhodně to bude pořádný kus žvance – poslední epizoda totiž bude mít celých 80 minut! To je už skoro jako délka celovečerního filmu a je to nejdelší díl v historii seriálu.

HBO navíc v úterý odpoledne potvrdila název epizody – bude se jmenovat „The Dragon and The Wolf“. Pokud televizní show sledujete, víte, že to může znamenat mnohé. Může jít samozřejmě o vztah mezi Jonem Snowem (vlk) a Daenerys Targaryen (drak). Vzhledem k tomu, že v předchozí sérii jsme zjistili, že Jon ve skutečnosti není bastardem Neda Starka, ale synem jeho sestry Lyanny a Rhaegara Targaryena, celý díl se může dost dobře točit jen kolem tmavovlasého fešáka. Anebo se snad konečně dozvíme detaily o vztahu právě jeho rodičů?

To zjistíme už za pár dní. Díky upoutávce je jisté, že se všechny hlavní postavy poprvé sejdou všechny na jednom místě. Podívejte se:

VIDEO týdne: Jon Snow na castingu na ostatní postavy ze Hry o trůny

7 věcí, co vím o Hře o trůny (nikdy jsem to neviděla ani nečetla)

Témata: