TOP 9 obchodů a míst, kde se nejlíp balí aneb není nad přímý oční a fyzický kontakt

Redakce

Je nám jasné, že balení dnes probíhá ve velkém na sociálních sítích a na netu obecně. Nicméně síla osobního šarmu je někdy nad algoritmem vyhodnocujícím shodu partnerů. Zvláště pak pokud kontaktáž provádíte v různých malých obchůdcích, kde se schází celá čtvrť.

  1. Řeznictví. Zaprvé tam chodí jen lidé, které pojí smysl pro krev. Znamená to, že krvavé maso v nich může vzbudit animální instinkty a to je pro balící úmysly jen dobře. Zadruhé můžete zkusit hlášku: „Je ten suchý salám dostatečně pevný?“ – ať na otrlý personál nebo na náhodné zákazníky.
  2. Lahůdky. Čím více „retro“ jsou, tím lépe. Můžete zkusit balit paní středního věku na úžasnou šunku v aspiku nebo kohokoliv na nezdravý, ale vynikající chlebíček ve velikosti zaoceánského parníku.
  3. Pekárna. Je to místo vzbuzující důvěru a připomínající vůně dětství. Proto si tam lidé připadají v bezpečí a tak nějak blíž jeden k druhému. Nic nedáte za: „A umíte takový chleba s odleželým kváskem upéct i doma? Ne? Pomůžu vám…“.
  4. Knihovna. Není to sice komerční místo par excellence, za to má své skryté výhody. Rovnou budete za erudovaného či erudovanou a je jedno v čem. Burani přece do knihovny nechodí, nebo ano? Věta, která zabere na obě pohlaví: „Proč je dnešní doba tak málo lyrická na rozdíl od té, o které píše Kundera?“. Pro méně znalé je vhodné: „Nevíte, kde najdu skripta pojednávající o sociologických aspektech mezilidské komunikace?“.
  5. Prodejna semen. Je třeba najít tu se zahradou venku. Pak stačí otázka typu: „Také se rád / a přehrabujete v zemině a máte tak kontakt s naší planetou?“. Je pravda, že na ročníky narozené 93 a výše to moc nefunguje. Dobrá zpráva je, že je to jen dočasné. Všichni stárneme. Je možné na ně zkusit cokoliv bio a funguje to také.
  6. Obchod s hadříky. Může to být v obchodním centru i v second handu. Jde o to, že lidé, kteří tam chodí, o sebe dbají. Nenarazíte tam tak na týpky, co si naposledy koupili džíny před pádem berlínské zdi. Naopak tam narazíte na lidi, co si všímají druhých. A to jste správně originálně oblečeni právě vy.
  7. Sexshop. Toto je trochu rozporuplné místo. Na své si tam přijdou lidé libující si v přímých a upřímných hláškách. Romantiku tam tak spíše nehledejte. Co se ale dá vyzkoušet, je zkratka k vaší preferované sexuální úchylce: „Také vás baví ta velká růžová věc ve vedlejším regálu?“.
  8. Vinylshop. „Autentický zvuk desek mi způsobuje husí kůži. Co takhle si jít poslechnout Mozarta (nebo cokoliv jiného) ke mně domů?“. Je to taková novodobá a zároveň retro varianta na sbírku motýlů. Dle četných svědectví zabírá mezigeneračně.
  9. Designshop. Lidé, co tam zavítají, jsou alespoň trochu estéti. Na kohokoliv tam jde zkusit následující otvírák: „Potřebuji poradit ohledně interiéru svého bytu. Chtěl / a bych ho ve stylu sedmi smrtelných hříchů… Co takhle pýcha předchází pád?“. Tak a s touto výbavou potkáte velkou lásku.

24 věcí, které udělejte během 24 hodin a budete mít lepší život

Co muži na ženách milují