Toužíte si najít v roce 2018 lásku na celý život? Poradíme vám na základě vašeho znamení zvěrokruhu, jak na to

Eva Vogelová

Chtěli byste si v příštím roce najít novou lásku? Nebude to jednoduché, ale poradíme vám, jak toho docílit na základě vašeho znamení zvěrokruhu.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Zpomalte! Nechtějte mít někoho za každou cenu. Pokud budete na všechny kolem sebe tlačit, aby s vámi chodili, nikdo vás nakonec nebude chtít. Prožívat život můžete nějakou chvíli dobře i bez partnera. Dělejte to, co máte v životě rádi a užívejte si maličkostí. Spontánně se vrhejte do dobrodružství, choďte se s přáteli bavit. Uvidíte, že se nakonec někdo, kdo vám padne kolem krku, objeví. Ve vašem případě je potřeba mít trpělivost.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Přijměte fakt, že o lásce toho moc nevíte. Nejlepší bude, když potkáte někoho podobného, což se nutně stát nemusí. Z toho důvodu buďte pokorní a kvůli tomu, že hned někoho nemůžete najít, nesnižujte své požadavky na protějšek. Víte, že si zasloužíte hodného partnera, který vás bude mít opravdu rád. Nebuďte nervózní z toho, že hned někoho takového nemůžete najít. Na svých nárocích nic neměňte a nechte to volně plynout.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Pamatujte si, že nemůžete brát všechno tak vážně. Dokonce ani partnerské vztahy ne. Když budete mít o potenciálním partnerovi pochybnosti, řekněte svému mozku, ať je raději zticha. Uvědomte si, že protějšek má taky své potřeby. Naučte se ve vztazích dělat kompromisy. Pokud se vám to nepodaří, lásku na celý život nikdy nenajdete.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Pokud toužíte po získání protějšku na celý život, více se lidem kolem sebe otevřete. Nemějte strach říct ne a prosadit si ve vztahu s druhým člověkem svůj názor. Nechcete se nechat přece pořád vláčet. Pokud se vám potenciální partner nezdá, neustupujte do kouta, odmítněte ho. To zvládnete!
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Naučte se naslouchat svému protějšku. Uvědomte si, že vztah není jen o vás, ale i o tom druhém člověku. Přestaňte mu říkat, co má dělat. Sám se o sebe dokáže postarat. Vaše vůdcovské schopnosti partnerskému vztahu nesvědčí. Pokud se v tomhle alespoň trochu nezměníte, nebudete moci mít nikdy plnohodnotný vztah.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Nedovolte, aby vaše pragmatické myšlení převládalo nad city. Ve chvíli, kdy pomine vlna romantického zamilování, berete vztah s protějškem jako něco čistě praktického. To se většině partnerů však nezamlouvá. Udělejte s tím něco, aby vaše vztahy byly konečně delší než jen pár týdnů či měsíců.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). Dokážete k člověku pocítit hluboký cit. Háček je v tom, že ten se dokáže rychle přehoupnout na potřebu být s protějškem čtyřiadvacet hodin denně. Dejte mu trochu svobody, neupínejte se na něj příliš, nebo vám uteče jako ti předchozí.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Nepřetvařujte se. Nedělejte ze sebe někoho, kým nejste, jen proto, abyste se co nejvíce zalíbili svému protějšku. Tohle z vás totiž dělá nesnesitelným partnerem. Ukažte lidem svoji pravou tvář, aby měli šanci poznat, že vy jste pro ně ti praví.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Dovolte si trochu zariskovat. Nečekejte v koutě na prince / princeznu, až vás zachrání. Musíte přiložit ruku k dílu, jinak si nikdy nikoho nenajdete. Jděte lásce naproti. Dělejte aktivity, při kterých se seznámíte s novými lidmi. Nemějte strach někoho oslovovat a flirtovat s ním. Stačí se jen odhodlat.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Pokud chcete mít příští rok vážný vztah, měli byste přehodnotit svůj styl života. Nemračte se na ostatní, ale zkuste být naopak usměvaví a pozitivní. Nestahujte se do sebe, otevřete se a komunikujte s ostatními. Rozveselujte je. Poté vám určitě padne kolem krku někdo, koho si zamilujete.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Nebuďte ke svému okolí chladní jako led. Na ostatní občas působíte tak, že nemáte žádné city. Otevřete se lidem kolem vás. Chápeme, že se bojíte zrady, ublížení a zranění. Pokud však nadále zůstanete uvěznění v sobě, nikoho si nenajdete.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Předtím, než nějaký protějšek vůbec začnete hledat, vyjasněte si, koho vlastně hledáte. Poté si konečně začnete věřit. Pokud si budete nadále myslet, že o vás přece nikdo nemůže mít nikdy zájem, bude to pravda. Radíme vám, abyste s tím přestali, protože jinak budete věčně sami.