Tradiční benefice „Noc s hvězdami“ na hradě Houska bude v srpnu slavit Vánoce


Tradiční benefice "Noc s hvězdami" na hradě Houska bude v srpnu slavit Vánoce

Tradiční benefice „Noc s hvězdami“ na hradě Houska bude v srpnu slavit Vánoce.

13. ročník benefičního koncertu „Noc s hvězdami“ tentokráte s podtitulem „Vánoce na Housce“ se uskuteční první srpnovou sobotu na hradě Houska. A jak již bývá zvykem, nebudou chybět ani známá muzikálová jména. Letos v podobě Moniky Absolonové, Heleny Vondráčkové, Leony Černé, Yvetty Blanarovičové, Světlany Nálepkové či Petra Vondráčka, Josefa Vágnera a Lukáše Kumprichta.

Výtěžek koncertu jde na obnovu hradu Houska a za dobu pořádání se podařilo zrekonstruovat již více než polovinu hradu. Program začíná 6. srpna 2011 od 18 hod. a kromě zmíněných umělců se můžete dále těšit například na Ewu Farnou, Dalibora Jandu, Jana Bendika, Martina Franceho, skupinu Holki a další.

Od 21 hodin začíná vystoupení kapel, ve kterém se vám v letošním ročníku představí Marcela Březinová & Band, Datwerk, Petr Dvořák & Wolnej Proud.

Akci již tradičně moderuje ostřílená dvojka Slávek Boura a Markéta Mayerová. Koncert kapel moderuje Vlasta Vébr.

Již minulý rok jsme vám akci vřele doporučovali a letos tomu nebude jinak. Přes různé komplikace, které minulý ročník provázely, v podobě silných lijáků, vichřic, krupobití a výpadků proudu, kdy museli někteří interpreti zpívat akusticky (což byl nakonec ovšem nečekaně mimořádný zážitek navíc), to byl ročník vydařený a naplnil hlediště k prasknutí.

Vstupenky v hodnotě 300 Kč je možno zakoupit v síti společnosti Ticketstream, v CK ČEDOK, FIRO-tour, v knihkupectví Kanzelsberger, v předprodeji v prodejně hudebních nástrojů Milana Anděla na náměstí T.G.M. v České Lípě nebo přímo na hradě Houska – http://www.hradhouska.cz/ – tel: 315 693 321.

 

Témata: