Už žádné zkoušení na ruce. Ideální odstín rtěnky pro vás poznáte podle barvy jisté části těla

Redakce

Situace: sháníte rtěnku na každodenní nošení, ale výběr je obrovský a vy si neumíte vybrat, která k vám nejlépe sedne. Světlá, tmavá, víc dorůžova nebo naopak s oranžovým nádechem? Tomu už je konec.

Už žádné čmárání testery na ruce a zápěstí! Ideální odstín rtěnky pro vás poznáte podle toho, jakou barvu mají vaše bradavky. Bez ohledu na rasu mají totiž bradavky o jeden či dva stupně tmavší barvu, než samotná pleť. Proto by rtěnka v jejich barvě měla skvěle ladit s vaší kůží, zvýraznit vaše rty a zároveň působit přirozeně.

S tímto tvrzením původně přišli hosté talkshow The Doctors, kde skuteční lékaři mluví o bizarních nebo legračních tématech, co se nějak dotýkají lidského těla.

Poté se informace chytily ženy na sociálních sítích a začaly si na záchodech ve škole nebo v práci strkat rtěnky do podprsenek. A výsledek? Prý to fakt sedí! Je ale potřeba zdůraznit že bradavky během života barvu mění. Může za to stárnutí, hormony, ale třeba i mýdlo, které používáte, nebo to, jak moc je při sprchování drhnete.

Tak jaký je ten váš odstín, dámy?

Proč jsou bradavky tmavší než zbytek prsou?

Rtěnky s pravými květinami a zlatem uvnitř, to chcete!