V čem nás Carrie Bradshaw tahala za nos?

Redakce

Sex ve městě si oblíbila spousta žen, kvůli životnímu stylu hlavní hrdinky. Nutno podotknout, že vše v životě není takové, jak to vypadá v tomto seriálu. V čem nám Carrie Bradshaw lhala?

  1. Utratit všechny peníze za boty je v pořádku

Jeden z důvodů, proč Carrie zbožňujeme, je její skvělý módní vkus. Spousta žen touží po tom, že bude mít doma desítky párů bot a každý den si obuje jiný. To je sen. Bohužel jen sen. Carrie není jedna z nejchudších, ale všechny svoje peníze nacpala hlavně do drahých bot. Zvláštní je, že se nikdy neocitla na dlažbě. Dle seriálu to vypadá, že vlastně nevadí, že už nám nezbude ani na nájem. Ve skutečnosti to tak vážně nechodí. V prvé řadě musíme zaplatit všechny poplatky a pak až můžeme jít nakupovat podpatky.

  1. Není těžké najít několik hezkých chlapů a sbalit je

Vztahy hlavní hrdinky Carrie sice nebyly dokonalé, ale vždycky si našla chlapa, který byl vážně kus. V New Yorku je sice spousta mužů, ale nevěříme, že všichni jsou tak sexy. A to nemluvě o její blonďaté a rázné kamarádce Samanthě. Ta spala jen s vypracovanými těly. Zajímalo by nás, kde ty dvě na takové krasavce pořád narážely? Nikde. Casting jim je vybíral. Bohužel v životě žádná z nás nemá nikoho, kdo by nám je sehnal. My si je musíme obstarat samy.

  1. Na všechno, co má Carrie, si lze vydělat psaním jednoho sloupku týdně do prestižního časopisu

Další z mnoha důvodů, proč Carrie závidíme její život, je ten, že ze seriálu a filmů máme pocit, že skoro vůbec nepracuje. Kráska má čas na párty, randění, nakupování a srazy s kamarádkami. Hlavní hrdinka jen čas od času napíše nějaký článek o svém single životě v New Yorku a to jí stačí na nájem bytu, který má v centru, na krásné outfity a párty. Na to, aby toho člověk měl tolik co ona, by musel psát článků mnohem víc a to i kdyby pracoval pro prestižní časák.

  1. Trávit každý den ve vysokých podpatcích je možné

Všechny obdivujeme ohoz Carrie, její boty jsou vždy skvostné. Ve skutečnosti si však nedokážeme představit, jak bychom takové utrpení vydržely. Hlavní hrdinka Sexu ve městě to očividně zvládá dobře a s lehkostí. Nenajdeme scény, kdy je ukázáno, že Carrie z těch bot strašně bolí nohy. Takový zápřah v krásných botách by nezvládly ani mnohé modelky, natož normální ženy. Velmi časté nošení podpatků navíc ženám deformuje nohy a dost je to bolí. Za tu dobu, co je Carrie nosí, by už dávno musela vysedávat v čekárnách u doktorů s tím, že má zničené nohy.

  1. Po třicítce není potřeba cvičit, protože postava se vytvaruje sama

Některé holky kolem dvacítky jsou přirozeně hubené a nemusí se o své tělo moc starat. Po třicítce už je to ale horší. Takové krásné břicho, jako má Carrie, je nutné si vydřít. Ze seriálu a obou filmů je patrné, že hlavní hrdinka necvičí, ale je nádherně štíhlá, přestože jí už začalo táhnout na čtyřicet.

Jak dnes vypadá Samanthin zajíček Smith ze Sexu ve městě?

Trable s natáčením Sex ve městě. Která herečka dělá problémy?