Vanessa ruší turné a zahraje jen v Praze. Ale zato s Řezníkem

Redakce

Skupina Vanessa, která se těm, kteří ji neznali, připomněla loni v pořadu Tečka páteční noci, kde šňupala cosi z Bible a byla sprostá do kamery, na svém Facebooku oznámila, že ruší chystané únorové turné. Odehraje pouze koncert v pražském Fóru Karlín 1. února 2015, ostatní koncerty – v Plzni, Ostravě, Bratislavě, Brně a Pardubicích – se kvůli nezájmu ruší. Lístek na pražský koncert stojí 390 Kč.

„Pozor! Je to vaše vina! Turné Vanessy se ruší zm***, protože ste si nekoupili dost lístků v předprodeji. Jedinej koncert, kterej proběhne je 1. 2. ve Foru Karlín. Ještě uvážíme, jestli vrátíme prachy za lístky těm, kdo si je koupili v předprodeji (jsme totiž vážně nasraný). Jinak na ty lístky vás pustěj i do Prahy, tak koukejte dorazit (u mě spát ale nikdo nebude). Dík za pozornost,“ informoval na stránce kapely její zpěvák Bruno Ferrari.

Skupina zároveň oznámila, že v Praze si v roli předskokana zahraje Řezník s doprovodnou skupinou Sodoma Gomora. „Řezníka si vážíme a považujeme ho za významného českého buditele. Věříme, že budete z našeho večírku dostatečně zhnuseni.“ Řezníka, známého svými agresivními texty, hlasy fanoušků vynesly na první místo v kategorii Hvězda internetu v anketě Český slavík „Hvězda internetu“. Pořadatelé ovšem  na jeho místo dosadili nekonfliktního Johny Machetta.

Po pražském koncertě se Vanessa zavře do studia a začne připravovat album pro americký label Metropolis, kde by měl vyjít výběr jejich nejlepších skladeb v angličtině. Skupina tak dementuje spekulace, že kvůli špatným vztahům v kapele se společným hraním končí. „Nikdy to nebylo lepší,“ říkají hudebníci. (red)