Video: Další ukázka z filmu Vybíjená. Simona Krainová v ní rodí

Redakce

O filmu Vybíjená podle knihy Michala Viewegha a v režii Petra Nikolaeva jsme už psali zde, do rychlovky jsme tehdy přihodilii  trailer ke snímku, který jde do kin v březnu. Nyní autoři přidávají další video, ve kterém Simona Krainová – představitelka jedné z hlavních rolí – rodí.

„Natáčení mě bavilo, ale byla jsem také samozřejmě dost nervózní, chtěla jsem do toho dát maximum. Prostě obrovská výzva a zodpovědnost,“ říká  Krainová. Shodou okolností knihu Vybíjená četla poprvé právě v době, kdy čekala svého prvního syna Maxe. Když dostala filmovou roli, tak se k románu znovu vrátila, aby si ho připomněla.

Vybíjená vypráví příběh kamarádů z gymnázia, kteří na abiturientském srazu bilancují své životní úspěchy a neúspěchy. Jeff, Skippy a Tom tvoří již od studií nerozlučnou trojici, která spolu prožívá různé etapy života. Spojuje je také to, že všichni milují svou krásnou spolužačku Evu v podání zmíněné Simony Krainové. Zatímco Jeff  – Ondřej Sokol se stane Eviným manželem, Tom (Michal Suchánek) a Skippy (Richard Genzer) zůstanou jejími přáteli a jako takoví jsou k dispozici vždy, když je to to třeba. A tak musí zaskočit za nepřítomného Jeffa i u porodu. (red)