Víme, jak Milan Drobný oslaví 70!


Zpěvák Milan Drobný oslaví sedmdesátiny! A jako dárek největší si k nim nadělí narozeninový galakoncert, který se uskuteční v úterý 13. ledna 2015 od 19 hodin. Na koncertu plném slavných hostů zároveň oslaví 50 let své profesionální kariéry.

Milan Drobný v Lucerně oslaví 50 let své profesionální kariéry, zahrnující 15 alb, kterých se prodalo dva miliony kusů, za což obdržel Platinovou desku Supraphonu, pět filmových rolí (Píseň pro Rudolfa III – 1968, Hodinářova svatební cesta korálovým mořem – 1979, Trhák – 1980, Plaváček – 1986, Zajatec lesa – 2001), roli v muzikálu Popelka na ledě a tisíce úspěšných vystoupení nejen po celé Evropě, ale i v USA, Kanadě, Kostarice, Vietnamu, Laosu, Brazílii nebo na Kubě. Získal 3 prvenství na mezinárodních festivalech, 4x druhé a 2x třetí místo.

I když se Milan Drobný narodil 8. prosince 1944, tak oslava v podobě koncertu se uskuteční v úterý 13. ledna 201ř od 19 hodin a to po 40 letech od jeho posledního samostatného koncertu v pražské Lucerně. Milana Drobného doprovodí skupina Charlie band muzikanta Charlieho Blažka. Tento narozeninový galakoncert ozdobí hned několik exkluzivních hostů: Miro Žbirka, Jiří Suchý, Václav Neckář, Petra Janů, Petr Spálený, Petr Kolář, Yvetta Simonová, Leona Machálková, Martin France, Heidi Janků, Yvonne Přenosilová, Kamelie, Dasha, Ondřej Ruml, Felix Slováček, Jiří Štědroň… „A možná přijde i…., ale to uvidíte až v Lucerně,“ naznačuje se smíchem pořadatel galakoncertu Martin France z Martin Production.

„Na návštěvníky galakoncertu čeká průřez celou kariérou Milana Drobného zahrnující jak hitové songy, tak i songy ze zatím posledního alba A život běží dál, podle kterého byl nazván i tento výjimečný koncert, ale i nečekané duety se svými pěveckými kolegy,“ dodal France.
Koncert je koncipován i díky sociálnímu zaměření Milana Drobného zároveň jako benefiční, neboť 70 korun z každé prodané vstupenky bude v den tohoto koncertu předán nadačnímu fondu Ivany Zemanové pro děti v ohrožení, seniory a lidi v nouzi a ta si zároveň šek osobně přebere v den koncertu. Vstupenky v rozmezí 290,- Kč až 1290,- Kč je možné zakoupit v sítích Ticketpro.cz.

 

Témata: