Vladimir 518 vydává mixtape a s PSH jedou na turné

Redakce

Vladimir 518 vydává v pátek 8. února – přesně pět let po albu Gorila vs. ArchitektFlashback Mixtape plný hostů, rarit a remixů 2013 (seznam skladeb najdete tady). Kdo by chtěl mít desku o den dříve a s podpisem, má šanci.

Street release party proběhne ve čtvrtek 7. února mezi třetí a šestou odpoledne přímo na Náměstí Míru v Praze. Na místě bude kromě Vladimira 518 a DJ Mika Trafika s Flashback Live setem i další hosté.

Poslechněte si PSH v YouRadiu

Výtvarnou stránku obalu si jako vždy vzal na starosti sám 518, o sazbu písma se postaral Michal Škapa. CD vyjde jako digipack v limitovaném nákladu 1000 kusů. Všem 31 stop zmixoval ve svém Star Works studiu Mike Trafik.

V polovině února vyráží Vladimir spolu se svým hiphopovým triem PSH na klubové turné. Začíná se 15. 2. ve Velbloudu v Českých Budějovicích. „Jedná se o sérii koncertů, jejichž hlavním konceptem je návrat ke kořenům, k intimním a zároveň energií nabitým vystoupením pro menší počet fanoušků.“ píše se na Vladimirově webu BiggBoss. Tam si můžete nastudovat jízdní řád turné. (sli)

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit