Vladimir 518 vydává mixtape a s PSH jedou na turné

Redakce

Vladimir 518 vydává v pátek 8. února – přesně pět let po albu Gorila vs. ArchitektFlashback Mixtape plný hostů, rarit a remixů 2013 (seznam skladeb najdete tady). Kdo by chtěl mít desku o den dříve a s podpisem, má šanci.

Street release party proběhne ve čtvrtek 7. února mezi třetí a šestou odpoledne přímo na Náměstí Míru v Praze. Na místě bude kromě Vladimira 518 a DJ Mika Trafika s Flashback Live setem i další hosté.

Poslechněte si PSH v YouRadiu

Výtvarnou stránku obalu si jako vždy vzal na starosti sám 518, o sazbu písma se postaral Michal Škapa. CD vyjde jako digipack v limitovaném nákladu 1000 kusů. Všem 31 stop zmixoval ve svém Star Works studiu Mike Trafik.

V polovině února vyráží Vladimir spolu se svým hiphopovým triem PSH na klubové turné. Začíná se 15. 2. ve Velbloudu v Českých Budějovicích. „Jedná se o sérii koncertů, jejichž hlavním konceptem je návrat ke kořenům, k intimním a zároveň energií nabitým vystoupením pro menší počet fanoušků.“ píše se na Vladimirově webu BiggBoss. Tam si můžete nastudovat jízdní řád turné. (sli)