Vzniká další muzikál s písničkami Michala Davida

Redakce

Na konci dubna bude mít v pražském Divadle Broadway premiéru další zpěvohra, ve které má prsty Michal David. Tentokrát se jedná o "komediální muzikál" s názvem Je třeba zabít Davida, který "odhalil" jména dalších účinkujícíh. Po Michalovi Suchánkovi a Richardovi Genzerovi se v představení ukáže například Bára Štěpánová, Ivan Vyskočil nebo Monika Absolonová a Ilona Csáková. Parodicky zaměřené představení založené na hitech skladatele a zpěváka Michala Davida bude mít 28. dubna premiéru v pražském Divadle Broadway a své herecké schopnosti poprvé tu poprvé předvede i Michal David.
Děj nové hudební komedie se odehrává v pomyslném roce 3100. Lidstvo se podle námětu upadá a intelektuálové hledají viníka kulturní krize. Vina nakonec padne na písně Michala Davida, které v různých úpravách dobyly celý svět, takže znějí i jako hymna OSN, v Carnegie Hall nebo jako hiphopové tracky. Šíření této katastrofy mají zabránit dva najatí vrazi, jejichž úkolem je vypravit se do minulosti a Davida zlikvidovat.
Lístky stojí od 149 do 699 korun.
Muzikál Je třeba zabít Davida je konkurencí jiného projektu založeného na skladbách Michala Davida, Dětech ráje. Ty už podle producentů vidělo přes 50 tisíc lidí. (sli)