Walk Choc Ice si výjimečně zarejdí. V březnu v Lucerna Music Baru

Redakce

Pamatujete si písničku Rejdit, která jednu dobu zněla i z řady rozhlasových stanic? Složila ji crossoverová kapela z Kostelce nad Orlicí Walk Choc Ice, aktivní v letech 1992 – 2003. Skupina se po jedenácti letech probudila letos v říjnu, aby oslavila dvacet let od vydání první desky Keep Smiling; odehrála koncert v domovském Kostelci. A právě ten ji inspiroval k většímu „comebacku“ v pražském Lucerna Music Baru 5. března 2015.

„Koncert se vydařil nad očekávání. Měl skvělou atmosféru a po těch letech jsme si to řádně užili. Trocha nostalgie, ale jinak jako bychom skončili včera,“ říká zpěvák Honza Křížek. „Po koncertě nám přišlo ale i dost dotazů od fanoušků, jestli uděláme ještě další, protože někteří se na koncert nedostali. A tak jsme se rozhodli ještě pro jeden koncert,“ dodává s tím, že pravidelné hraní skupina prozatím nechystá.

Walk Choc Ice vydali tři alba: Keep Smiling (1994), Walk Choc Ice (1998) a Rejdit (2000), za sebou mají řadu koncertů nejen v České republice, ale i v zahraničí. (sli)