„Za koule punk fest“ oslaví konec školního roku i 10 let Nežfaleš!


Tradiční punková akce na konci školního roku ve Vopici. Tentokrát den před vysvědčením, pro které si půjdete rovnou z akce. Festival je současně oslavou desátého výročí existence pražské punk’n’rollové kapely Nežfaleš.

 

Po loňském comebacku letos punkáči opět oslaví konec školního roku v pražské Modré Vopici. Oživení této tradice za účasti předních kapel z české punkové scény se vloni setkalo s úspěchem a proto i letos vsadili organizátoři na podobný model.

Podtitul letošního Za koule punk festu by mohl být „Doraž pro vysvědčení pod vlivem“. „Akce se totiž koná ve čtvrtek 28.6., kdy už má každý školu na háku a druhý den už si jde jen pro ten cár papíru“, odůvodnil podtitul festivalu organizátor akce Tomáš Černý z agentury NETWOR production.

Prázdniny začínají, takže do ruky drink a hurá pod pódium, na kterém se vystřídají např. The Fialky, N.VÚ., Nežfaleš (kteří zde oficiálně oslaví své letošní kulatiny!), Houba, Vision Days, Kohout plaší smrt, nebo Proti směru. Třešničkou na dortu pak bude půlnoční vystoupení „barového romantika“ Sydoše ze Starých pušek, který zahraje průřez svojí tvorbou.

Na festival probíhá předprodej vstupenek v klubu Modrá Vopice za 150,-. Na místě si pak budete moci zakoupit lístky do 18:00 za 150,- a od 18:00 za 200,-.

Klub se otevírá již ve 14:00 a začátek festivalu je časován od 16:00 hod.