Zpěvačka Grigorieva chce, aby se šel Mel Gibson léčit

Redakce

Mel Gibson (54), někdejší idol všech žen, čelí obvinění bývalé partnerky, čtyřicetileté ruské zpěvačky a klavíristky Oksany Grigorievy (

). Žena tvrdí, že ji Gibson podváděl, byl k ní agresivní a neměl by proto mít přístup k jejich roční dceři Lucii. Zároveň chce, aby  ho soud poslal do léčebny. „Byl ke mně nebývale hrubý a myslím si, že nejsem jediná,“ uvedla Oksana. „Prosím proto všechny ženy, ke kterým se choval stejně, aby moji žalobu podpořily.“
Tady se ale Oksana přepočítala. Bývala Gibsonova žena Robyn totiž prohlásila, že Mel na ni za celých devětadvacet let manželství nebyl hrubý ani jednou. Podobně se vyjádřila i další žena, na kterou se Oksana odvolává, polská pornoherečka Violet Kowal.
Případ je o to zajímavější, že sama Oksana v současné době čelí žalobě ze strany Gibsona. Ten ji obvinil z vydírání. Měla po něm požadovat osm milionů dolarů pro malou Luciu, později svůj požadavek zvýšila dokonce na patnáct a nakonec chtěla čtyřicet milionů. Měla mu prý vyhrožovat, že pokud jí nezaplatí, způsobí skandál, který definitivně ukončí jeho kariéru.

Nevíme, jestli je tento telefonát opravdu rozhovorem mezi Gibsonem a Grigorievou, ale jestli ano, měl by si Gibsona vzít do parády nějaký psychiatr. Ať už je Oksana jakákoliv "zlatokopka". (mah)